[Arcanum] Ciągły Bieg

Wiecie jak wyłączyć ciągły bieg? Nie lubię jak moja postać ciągle biega i chce to wyłączyć... Ale nie mogę zmiana w opcjach nic nie daje
Odpowiedz
Moja rada: skoro naprawdę tak ci to przeszkadza, to się przeciąż. Wtedy postać zwolni do marszu, a ciebie szlag trafi, bo lokacje w tej grze są przynajmniej gigantyczne.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Tylko z tym przeciążeniem to też trzeba rozsądnie, jak przeciążać to wszystkich, bo będą nierówno biegać
Ale dziwię się tobie, mnie czasami się wydaje, że oni za wolno biegają

Odpowiedz

Cytat

Ale dziwię się tobie, mnie czasami się wydaje, że oni za wolno biegają

Aha, mnie również. Do tego stopnia, że magiem miałem ciągle włączone Tempus Fugit (czar, który przyspiesza wszystkich członków drużyny jednocześnie spowalniając wrogów) i w ten sposób - na speedzie - przemierzałem lokacje. Mogłem sobie pozwolic, bo byłem Mistrzem Czasu i miałem za pół darmo.
Odpowiedz
Nie kojarzę tego czaru, ale thx zapamiętam go sobie, z pewnością się przyda.
Mam takie pytanie odnośnie biegu, którego nie jestem pewien. Otóż, jak się zaznaczy na mapce gry drogę liniami to zawsze mi się wydaje, że postacie poruszają się szybciej (chodzi oczywiście o mapy typu mapa Tarantu itp a nie całego świata)

Odpowiedz
Bo ja wiem, czy szybciej? Myślę, że to tylko tak wygląda, bo ekran nie przesuwa się płynnie, a skokami.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Też mi się tak wydawało, ale pewności nie mam, nawet jeśli tak nie jest to liczy się wrażenie, kiedy się tak poruszają to się tak nie denerwuję ich wolnym krokiem (który mimo wszystko, aż tak wolny nie jest, np. w BG wydaje mi się, że postacie ruszają się wolniej )

Odpowiedz
No proste, że wolniej. Nawet w temacie jest "ciągły bieg". A w BG postacie chodzą. Po tym już widac kto powinien przemieszczac się szybciej.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ciągły Bieg - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...