[GIII] Gothic 3 a Vista

Tez kiedyś miałem Viste ale zmieniałem na XP bo na visie gra skończyła się na ładowaniu po prostu żal

[Dodano po chwili]

Użytkownik Guest dnia pon, 08 paź 2007 - 21:31 napisał

Nie macie kochani pojęcia o viście może z ramu bierze mi ze 100 mb więcej ale z procka mniej od xp a gry w viście chodzą mi wszystkie nawet te stare jak half life 1 pozdrawiam i przestrzegam przed wydawaniem opinii przed sprawdzeniem na własne oczy

[post="87824"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz co normalnie żal bo na viście zje*** się zawsze pasek menu itd i po 1 co 10000 gra chodzi na viście to jest badziew





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Ja ma viste
1 GB RAM
karta GeForce 8400 M

Chce zmienic na XP ale nie wiem czy sterowniki mogą być te same jak do normaknego PC-ta.....
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Mam vistę 64 bit i nie narzekam gram w gre Half Life z 1999 roku i mi chodzi gothic 3 tez chodzi bez problemow.
Odpowiedz
Też mam Viste i Gothic III chodzi bez zarzutów. Problemy pojawiają się kiedy mamy starsze gry, więc trzeba trochę pogrzebac w necie za odpowiednimi patchami.
Poza tym jest ok
Odpowiedz
Z własnych doświadczeń wiem, że Vista żre mi równo 1 GIGA RAM'u Więc w Gothic 3 nie ma co grać jak się ma mniej niż 2GB.

A stare gry? No Doom 3 mi chodzi, ale np taki Black & White 2 już nie oO, a chyba nie powiecie, że jest starszy. Vista to jeden wielki crap! Nawet Wiedźmin na niej nie ujdzie bez zainstalowania tysiąca łatek.

Nie wiem jak Wy, ale ja poczekam, aż Microsoft wyda na świat nowego windowsa, to może wtedy vista będzie w miarę znośna.
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 3 a Vista - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...