[Diablo] [Diablo III] Diablo 3 - starych klas nie będzie


Czule pożegnajcie się z Amazonką, Paladynem oraz Czarodziejką. Jak się bowiem okazuje, żadna z tych klas nie uratowała się po modyfikacjach, które nastąpiły w trzeciej części Diablo. Takie rewelacje podał Jay Wilson, na obecnie trwających targach Games Convention w Lipsku. Jedyną ocalałą klasą z "dwójki" pozostanie tylko stary, dobry Barbarzyńca.

Co jest spowodowane tak drastycznymi zmianami w związku z klasami postaci? Wytłumaczenie jest dosłownie identyczne jak to miało miejsce z Nekromantą. Blizzard za wszelką cenę pragnie uniknąć dosłownego kopiowania herosów z poprzedniej części. Jak mówią twórcy, starzy bohaterowie byli idealni i nie dało rady ich bardziej polepszyć. Barbarzyńca pozostawił spore pole do popisu względem różnorakich modyfikacji i poprawek, to też ostał się jako jedyny.

Pozostaje więc niecierpliwie czekać do października. Wtedy to odbędzie się cykliczna impreza firmy – BlizzCon, na której najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane wszystkie klasy postaci.

Odpowiedz
:u Lekko dziwne podejście. Co oni chcą za klasy zrobić, że wg nich się tamtych nie dało polepszyć?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Co oni chcą za klasy zrobić, że wg nich się tamtych nie dało polepszyć?

Zapewne pojawią się jakieś wariacje jak Nekromanta - Witch Doctor i.t.p.
Odpowiedz
Tia, będzie Upadła Paladynka, Czarodziej i Amazon. Epokowe zmiany.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Tia, będzie Upadła Paladynka, Czarodziej i Amazon. biggrin.gif Epokowe zmiany.


:'D


Ale to jest niemożliwe, bo przy wyborze klasy postaci, będzie można wybrać płeć. I tak wyszłoby na to samo ;p

Choć zagranie Amazonem byłoby kuszące ;'d Co to do jasnej ciasnej jest ?
Odpowiedz
Ekh, Twoje poczucie humoru bywa naprawdę dziwne. ;p

A, nawet nie wiedziałem, że będzie możliwość wyboru płci. Trochę bezsens. Pani Witch Doctor. Pani Barbie. No, zobaczymy jak im to wyjdzie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A ja widzę i uważam tą wiadomość za przykrą i niedobrą. ;< Stare postacie na długo pozostaną w mym serduchu. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
a ja widzę fenomen diablo, pytanie - czym jest spowodowany? : P

Z gier Blizzarda: Warcraft III
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

A, nawet nie wiedziałem, że będzie możliwość wyboru płci. Trochę bezsens. Pani Witch Doctor. Pani Barbie. No, zobaczymy jak im to wyjdzie. ;p


To była jedna z pierwszych informacji Równouprawnienie i takie tam, żeby się feministki pewnie nie czepiały. Jak dla mnie też kompletny debilizm, ale co poradzić :'/
Odpowiedz
Zawsze to jakieś urozmaicenie. Dziewczynom powinno się spodobać. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

A ja widzę i uważam tą wiadomość za przykrą i niedobrą. ;< Stare postacie na długo pozostaną w mym serduchu. ~~


Też nad tym ubolewam, ale tłumaczenie Wilsona jest całkiem niezłe. Jakby były klasy z drugiej części i delikatnie namieszaliby w umiejętnościach, to od razu by się podniosły krzyki, że zero kreatywności i odgrzewanie kotleta.

W Blizzardzie pracują sprytne typki i dobrze znają rynek. Pozostaje mi wierzyć, że wiedzą lepiej i bohaterowie w trzeciej części będą równie grywalni jak w "dwójce".

Cytat

Nigdy nie widziałem fenomenu Diablo i nadal nie widzę.


Dabu, a w ogóle leży Ci ten gatunek ?

Cytat

pytanie - czym jest spowodowany? : P


Wydaje mi się tym, że tytuł jest dopracowany i ma znakomite multi Czyli to czego brakuje większości gier H&S.

Cytat

Zawsze to jakieś urozmaicenie. Dziewczynom powinno się spodobać. ~~


Tak, już widzę te tabuny kobiet grających w Diablo :'d I tak mi się wydaje, że duża część żeńskich postaci, będzie kierowana przez płeć męską
Odpowiedz

Cytat

Tak, już widzę te tabuny kobiet grających w Diablo :'d I tak mi się wydaje, że duża część żeńskich postaci, będzie kierowana przez płeć męską wink.gif

Wiesz Tokarku, swego czasu gdy grałem w D2, znałem nie jedną i nie dwie panie, które w D2 grywały. Kto wie jak to teraz będzie. O tabunach nie ma mowy, ale całkowicie wykluczać płeć damską z tej rozrywki - nie byłbym taki pewien. Co do drugiej części zdania - oczywiście, że tak. Sam pewnie tak uczynię.

Kobieta to jest to.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Wiesz Tokarku, swego czasu gdy grałem w D2, znałem nie jedną i nie dwie panie, które w D2 grywały. Kto wie jak to teraz będzie. O tabunach nie ma mowy, ale całkowicie wykluczać płeć damską z tej rozrywki - nie byłbym taki pewien. wink.gif


Ależ oczywiście nie wykluczam, że dość spora grupka kobiet gra nadal aktywnie w Diablo. Sam też z kilkoma grałem Jednak jeżeli zestawisz z tą grupą, liczbę facetów to wyjdzie Ci, że damy stanowią nikły procent graczy. Po co więc tworzyć ten zbędny patent ?

Cytat

Co do drugiej części zdania - oczywiście, że tak. Sam pewnie tak uczynię.

Kobieta to jest to. wink.gif


No właśnie...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pią, 22 sie 2008 - 22:27 napisał

Jednak jeżeli zestawisz z tą grupą, liczbę facetów to wyjdzie Ci, że damy stanowią nikły procent graczy.

Pewnie, że tak.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pią, 22 sie 2008 - 22:27 napisał

Po co więc tworzyć ten zbędny patent ?

Być może po to:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia pią, 22 sie 2008 - 22:27 napisał

Cytat

Co do drugiej części zdania - oczywiście, że tak. Sam pewnie tak uczynię.

Kobieta to jest to. wink.gif

No właśnie...


Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie odbiegajcie od tematu.

Moim zdaniem to zachowanie ma na celu wprowadzić coś nowego, z drugiej zaś każda klasa posiadała jakąś swoją historię - wokół góry Arreat mieszkali Barbarzyńcy, inne klasy także da się gdzieś umiejscowić. Diablo 2 kończy się zniszczeniem Kamienia Świata - Tyrael mówi coś o tym, że nic już nie będzie takie same. Możliwe, że właśnie to wydarzenie wpłynie na grę i sprawi, że pewne zdolności staną się ogólnodostępne, zaś inne ewoluują, bądź wręcz pojawią się nowe, dotąd tłumione czy zakazane, moce. Jeśli tak na to patrzeć, to faktycznie mogą powstać nowe, wyspecjalizowane klasy postaci. Nie zmienia to faktu, że sentyment do tych z dwójki pozostanie, ale parę osób by powiedziało - Diablo III to D II , tylko z lepszą grafiką. Tego chce chyba Blizzard uniknąć.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja bym się wcale nie obraził, gdyby zamiast DIII wydali DII i PÓŁ, albo i 3/4, byle w starej konwencji, z nowymi misjami etc. Tak z nowe 4 akty.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
i klasa prestiżowa: zbieracz grzybów. Niby fajnie, że będą same nowinki aczkolwiek z drugiej strony - aj tam, nie ma drugiej strony :-)
dobrze, że są nowe klasy postaci. miliony kombinacji i setki godzin zabawy

tylko dlaczego mój pc-et prawdopodobnie tego nie pociągnie graficznie... ? ;(
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo III] Diablo 3 - starych klas nie będzie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...