Błędy

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Valandil dnia pon, 18 sie 2008 - 23:06 napisał

Czy tylko mi nie wyświetlają się odznaczenia na forum? W profilach jest ok.

Nie, sądzę, że każdemu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Co do nowego, "ulepszonego" SB (ja kce stare, o! ):
Klikam sobie "Odklej" i wszystko ładnie się odkleja. Ale jak chciałem przykleić, to tej opcji już nie znalazłem. Zamiast tego dalej można odkleić już odklejone okno (co w rezultacie je przyklei... Cóż... na matematyce uczyli mnie, że dwa minusy dają plus, ale żeby cos odklejonego dwa razy było przyklejone? )
Można poprawić?

[Dodano po 32 minutach]

No i jak się napisze coś w SB, to czasami nic się nie wyświetla.
Odpowiedz
Mam problemo. Pracuję na dwóch kompach, w pracy i domu i za każdym razem jak zmieniam miejsce pobytu to mi się automatycznie ustawia niewidoczność na forum. Nie muszę się logować, bo mam ustawione automatyczne, a nie ustawiałem sobie nigdy opcji ukrywania się na forum. Zaczyna robić się to męczące. ;u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hm, gdy piszę jakieś nie-tak-krótkiego posta, którego właśnie staram się improwizować, a następnie po napisaniu, co by się upewnić, kliam na "Kliknij by sprawdzić pisownię", to zaznacza mi do poprawienia jedną, czasem po dwie, trzy litery praktycznie w każdym wyrazie. Zdarzy się nawet, że zaznaczy ostatnią któregoś, spację i pierwszą następnego. <- chaos i nieład. Co się stało się? ;<
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dlaczego wszystkie newsy oprócz ostatniego są pogrubione? Tzn. czcionka jest pogrubiona. ;p Wygląda to okropnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Dlaczego wszystkie newsy oprócz ostatniego są pogrubione? Tzn. czcionka jest pogrubiona. ;p Wygląda to okropnie.


Bo źle "domknąłeś" pogrubienie . Już poprawiłem
Odpowiedz


No to kolejnym błędem jest to, że jednym newsem można zepsuć cały serwis. ;u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Chyba podałeś nie ten link, co trzeba


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

No to kolejnym błędem jest to, że jednym newsem można zepsuć cały serwis. ;u

A w związku z tym pisz petycję do autorów języka HTML Wystarczy pilnować i nie będzie psucia.

Błąd znaleziony przez Lionela poprawiłem. Wiedziałem, o który artykuł chodzi
Odpowiedz

Cytat

A w związku z tym pisz petycję do autorów języka HTML


Daj namiary. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia pią, 22 sie 2008 - 09:55 napisał

Hm, gdy piszę jakieś nie-tak-krótkiego posta, którego właśnie staram się improwizować, a następnie po napisaniu, co by się upewnić, kliam na "Kliknij by sprawdzić pisownię", to zaznacza mi do poprawienia jedną, czasem po dwie, trzy litery praktycznie w każdym wyrazie. Zdarzy się nawet, że zaznaczy ostatnią któregoś, spację i pierwszą następnego. <- chaos i nieład. Co się stało się? ;<

Już jest wszystko w porządku.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Problem z shoutboxem:

W nickach użytkowników sa krzaki zamiast polskich znaków, ale pojawia się to tylko przy wpisach pobranych za pomocą przycisku "Odśwież", nie tych które są razem ze stroną ładowane.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Problem ze stroną About Me

O ile pamiętam powinien się pisać odpowiednio nick użytkownika, a nie napis you
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Enether dnia wto, 19 sie 2008 - 12:21 napisał

Co do nowego, "ulepszonego" SB (ja kce stare, o! ):
Klikam sobie "Odklej" i wszystko ładnie się odkleja. Ale jak chciałem przykleić, to tej opcji już nie znalazłem. Zamiast tego dalej można odkleić już odklejone okno (co w rezultacie je przyklei... Cóż... na matematyce uczyli mnie, że dwa minusy dają plus, ale żeby cos odklejonego dwa razy było przyklejone? )
Można poprawić?


Poprawione :>
Odpowiedz
Coś walnęło na stronie głównej czy znów to wina mojej przeglądarki ?
Odpowiedz
Mi też nie pyka. Ładuje się tylko góra, a dalej jest czarno.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Też mam to samo. Nie mogę także wysłać załączników w postach.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...