[BGI] Reputacja

Witam wszystkich...

Sprawa przedstawia się tak, że gram drużyną o dobrej reputacji(a raczej przeciętnej) ale żeby utrzymać swoją profesję muszę mieć charakter co najmniej praworządny dobry....
1.Jeśli będę miał gorszy to będę "upadłym łowcą" czy to znaczy że pogorszy mi się jakaś cecha czy cos?
2.Jaki jest dobry(i najlepiej tani) sposób na polepszenie reputacji.
Co do pytania drugiego, reputacje można polepszyć składając odpowiednią ofiarę w świątyni, a tańszy sposób to wykonywanie różnych zadań polepszających reputację, najprostsze to np. przynieść pierścień dla Joi w Pod Pomocną Dłonią.

Cytat

1.Jeśli będę miał gorszy to będę "upadłym łowcą" czy to znaczy że pogorszy mi się jakaś cecha czy cos?biggrin.gif

Stracisz zdolności klasowe oraz zdolność rzucania zaklęć.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Złoty666 dnia czw, 21 sie 2008 - 15:25 napisał

Co do pytania drugiego, reputacje można polepszyć składając odpowiednią ofiarę w świątyni, a tańszy sposób to wykonywanie różnych zadań polepszających reputację, najprostsze to np. przynieść pierścień dla Joi w Pod Pomocną Dłonią.

Mądrze prawisz. Trzeba po prostu wykonywać wszystkie zadania, zawsze na wszystko się zgadzać i nie brać nagród za ich wykonanie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Ale jak masz reputacje koło 1 to lepiej zapłacić u kapłana, jak ma się niską to za małe ofiary już podnosi reputacje.
aha... ja mam 7 reputacji i jestem nielubiany... ale jeśli będę miał gorszą reputacje to jak to się odbije na mojej postaci? ;>
Słysząłem że jest możliwość iż Herold na rynku w Beregostcie (nie wiem jak się odmienia) będzie wykrzykiwał cenę za naszą głowę .

Poza tym ludzie nie będą nas lubić i t.p.

Cytat

ale jeśli będę miał gorszą reputacje to jak to się odbije na mojej postaci? ;>

Generalnie nie, ale np. im mniejsza reputacja, tym przedmioty w sklepach więcej kosztują. Z każdym punktem w górę - ceny maleją.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

aaa dzięki to elegancko... ale w takim razie nie opłaca mi się kraść skoro odbudowując moją reputację będę musiał wywalić jeszcze więcej kasy w to
No nie opłaca się.

Tym bardziej, że w sumie to nie ma co kraść tak na dobrą sprawę. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

na targu w Nashkel jest sklep w którym facet sprzedaje nam swoje "mikstury" i tam jest full przedmiotów fajnych do wzięcia
← Baldur's Gate
Wczytywanie...