[F3] Fallout 3 – oficjalna data premiery


Firma Bethesda Softworks, twórca Fallouta 3, na obecnie trwających targach Games Convention w Lipsku, podała oficjalną datę premiery jednej z najbardziej kontrowersyjnych gier tego roku. W post-apokaliptyczny świat będziemy mogli się zanurzyć 28 października (Ameryka Północna), bądź 31 października (Europa). Produkcja trafi na półki sklepowe równocześnie we wszystkich trzech wersjach – PC, PS3, Xbox360. Póki co oficjalny dystrybutor gry nad Wisłą (Cenega Polska) milczy, czy podana przez twórców data zostanie dotrzymana w naszym kraju. Sądząc jednak po tym, że jesteśmy "trzecim światem" w tej branży, należy doliczyć kilka dni (lub tygodni) do terminu wydania.

Odpowiedz
No to zostało mi jeszcze trochę czasu na uzbieranie na nowego kompa.

Sądzę, że w Polsce koło listopada się pojawi.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hostessy jakieś takie z przeceny chyba. Nie starczyło im kasy po zrobieniu engine'u?
Odpowiedz
Mój szef stwierdził, że konwencją pasują do Fallouta - "Mutanty i te sprawy".
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Trafił w sedno.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Fallout

Fallout 3 – oficjalna data premiery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...