Loki

Jakoś tak mnie naszło żeby założyć ten temat, bo chciałbym podyskutować o grze Loki. Nie chce spamować online meetingu a ciekaw jestem jakie są ogólne opinie o tej grze i dlaczego. Ekhtelion i Tokar na przykład uważają że ssie, a ja jestem ciekaw dlaczego Dla mnie loki to kwintesencja h&s, w dodatku wykonana z wielkim rozmachem.

ps. jakby ktoś chciał pograć w Loki przez internet to może tu pisać.
Odpowiedz
Ja bym chciał ale nie mogę - nie pójdzie mi bo mam za słabego kompa - muli się jak diabli. Z tego co czytałem to gra jest niezła i bardzo długa no i postacie są fajne .

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Właściwie to jakie to ma wymagania? Bo się tak porywam na to, a nie wiem. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800GT lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hmmm, to ja już podziękowałem. Nie wiedziałem, że w CDA już takie rzeczy dają. ;u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
O matko... to to ma takie wymagania? Żenada.

A poza tym to nie ten dział panie i panowie.
Odpowiedz
Loki to H&S nie cRPG Dla mnie spora różnica. Swoją droga ja też nie wiedziałem że to ma takie wymagania. u mnie poszło i tyle. Muszę przyznać że nic takich wymagań w tej grze nie usprawiedliwia
Odpowiedz
H&S uznajemy bądź co bądź za podgatunek crpgów tak jak Diablo i DSy.
Odpowiedz
(No to przenieś temat. ;p)

Zarzućcie jakieś screeny z tej gry? Skoro już powstał o niej temat to można ją jakoś zaprezentować. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No to macie screenki z CDA:
1
2
3
4

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Mów mi tak jeszcze :*

Tak sobie te screeny wyglądają. Nic wielkiego. I skąd takie wymagania? :u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Pewnie jakieś ubercieniowanie czy coś... nigdy o to nie dbałem. Ale grafa i wymagania mnie w sumie nie interesują. A mechanika rozgrywki mi pasuje. Jest bardzo noob friendly.
Odpowiedz
I pomyśleć, że chciałem to kupić w ciemno razem z CDA. Pierwsze Dungeon Siege i NWN wyglądają ciekawiej, a przynajmniej porównywalnie. I nie wymagają ani procesora 3.2, ani 7 GB na dysku. oO
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Loki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...