[BGII] Skrytki

Witam. Słyszałem, że istnieją miejsca w Baldurs Gate II gdzie można odłożyć swoje przedmioty i wrócić po nie kiedy indziej. Mógłby ktoś podać ich położenie? (lokacja, itp)
Osobiście chowałem swoje skarby w skrzynce, na piętrze w domu Gaelana Bayle. Pewnie dlatego, że właśnie tam sprzedawałem rzeczy po każdym z zadań. Co przydatne - do skrzyneczki, co nieprzydatne - na sprzedaż. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Mi się wydaje że do każdej skrzyni możesz wsadzić i nie zniknie, jedynie jak położysz na ziemi to po jakimś czasie znika, ale ja tego nie sprawdzałem.

Cytat

Co przydatne - do skrzyneczki, co nieprzydatne - na sprzedaż. ;>


Ja robiłem bardzo podobnie, co nieprzydatne - na sprzedaż, co przydatne - na sprzedaż .
Mi sie wydaję że możesz do każdej skrzynki, pólki zchować rzeczy i nie znikną byle nie na ziemi. Co nie?
Mi się zawsze wydawało, że swoje rzeczy można bez obaw odkładać i po nie wracać kiedy sie chce w miejscach 'bazowych' jak to ja nazywam. W przypadku mojej Łowczyni jest to chatka Łowcy. Szczerze mówiąc, to nigdy nie sprawdzałam, czy to działa, ale tak sobie wydedukowałam
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Można odkładać bodaj nawet na straganach. Nie zniknie, jedynie ważne, aby mieć łatwy i szybki dostęp do skrytki.
Hmmm... Wiecie co?
Nie pomyślałem o tym by odkładać rzeczy do skrzyń. Nie miałem po co. Ale może zacznę xD

OT:. To prawda. Rzeczy na ziemi znikają nawet już po 8 godzinach. Miałem akcje, gdy zabrakło mi wskrzeszeń i musiałem kimnąć się raz, a tu nagle wszystkich itemów nie ma.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
← Baldur's Gate
Wczytywanie...