King's Bounty: Legenda – szczegóły Edycji Kolekcjonerskiej


Firma Cenega Poland, wyłączny partner 1C w Polsce, zgodnie z obietnicą zaprezentowała skład Edycji Kolekcjonerskiej, gry-prekursorki Heroes of Might and Magic, ambitnej hybrydy cRPG i strategii turowej – King’s Bounty: Legenda.

Trzeba przyznać, że cały zestaw wygląda niezwykle imponująco. Ci, którzy zdecydują się sięgnąć trochę głębiej do portfela otrzymają, prócz podstawowej wersji gry:

  • Artbook wraz z dodatkowymi grafikami.
  • Unikatową kopię miecza King’s Bounty.
  • Skórzany bukłak.
  • Kolekcjonerską talię kart z postaciami z gry.
  • Całość zgrabnie zapakowana w (numerowaną) drewnianą skrzynkę.

Zestaw powinien zadowolić każdego malkontenta, gdyż cena jak na Edycję Kolekcjonerską nie jest zaporowa. Gracze, którzy zdecydują się na zakup muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 159,90 zł.

Więcej informacji na temat samej gry, znajdziecie pod tym adresem. Premiera produkcji w Polsce planowana jest na październik bieżącego roku.

Odpowiedz
O tak, kolekcjonerka wygląda bardzo ładnie... ale tylko z zewnątrz. Środek jest paskudny, wszystko mieni się błękitem i bielą oraz zupełnie nie pasuje do pięknej drewnianej skrzynki.

Nie kupię. Za drogie. xP
Odpowiedz
Materialista. ;>

Jak dla mnie zapowiada się ciekawie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Logo (a w sumie napis) firmy "Schering", producenta leków ginekologicznych. W zasadzie już się zatarło to logo.
Odpowiedz
Pominę fakt po co ci takie leki ale przyznam się, że firma miała fantazje...
Odpowiedz
Ech, mnie osobiście takie leki niepotrzebne. Po prostu matka ma taką specjalizację lekarską, jaką ma i otrzymuje czasem gadżety od firm. Nie pamiętam, co w tej skrzynce było, ale na pewno nie były to leki
Odpowiedz
← Gry ogólnie

King's Bounty: Legenda – szczegóły Edycji Kolekcjonerskiej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...