Online meeting

Idea niesłusznie kopnęła w kalendarz W końcu gramy coś razem (czy w tego Warhammera czy coś innego), czy będzie tak jak zawsze, dużo deklaracji, a jak przyjdzie co do czego to nie ma chętnych :'( Trzeba to wreszcie ustalić

Ja do swojej listy dodaje jeszcze Guild Wars, bo ostatnio dochrapałem się do tej gierki.
Odpowiedz
Ja mam ciągle to samo. Można by jeszcze dopisać Etherlordsów 2.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Szczerze mówiąc to miałem już parę pomysłów na ten temat:

wypieprzyc go po cichu i zapomnieć
powiedzieć co myślę o tych co się tutyaj wypowiadali i go zamknąć (oh, yeah!)
rozesłać opieprzające PMki do wszystkich co się w nim wypowiadali
zapomnieć i olać.

Ale mniejsza z tym. Wszystko zostało już powiedziane co trzeba tym temacie. Jeśli ktoś chcę grać to wie co ma instalować i skąd co pobrać. Można uznać, że cały czas czekam na zgłoszenia.

Preferuje granie wieczorowo-nocne (od 18 powiedzmy) ale na upartego mogę wcześniej.
Odpowiedz
Damn, ja cały czas molestuję ludzi, żeby ze mną pograli przez sieć, ale jakoś nikt albo gry nie ma, albo czasu, albo jeszcze czego innego.
Odpowiedz
Co do Warhammera 40k. to ściągnąłem te łatki, które podał Ekhtelion, więc chyba już jestem gotowy

Co z resztą ?
Odpowiedz
Jeszcze Dany, Matt, Eni i Atis.

[Dodano po 11 sekundach]

O ile mnie pamięć nie myli.
Odpowiedz
Ja chwilowo odpadam. Mam anginę, nie mieszkam w domu i jest szansa, że do niego nie trafię do końca sierpnia. A wszelkie gry są w domu.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Przepraszam, ale nie mam teraz na to czasu.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Chrzanić to.

Tokar dzisiaj 21.00 moze być? Wbijemy się do lobby i poszukamy jakiś ziomków do teamówki 2n2.
Odpowiedz
Wybacz dziś wieczorem nie dam rady, mam kursy :'(

[Dodano po 2 minutach]

Może jakoś jutro po południu ? Ewentualnie koło 18-19 ?
Odpowiedz
Ja mam wszystko poinstalowane do DoWa (pomijam fakt mojego genialnego kompa, który mi już nawet w DoWie artefakty pokazuje...)
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja jestem aktualnie chętny na Avp2.

Dany? Tokar i Strażnik i kto to tam sie jeszcze deklarował, Szpilem machem?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja mam jeszcze jedną dziwaczną propozycję
Loki, prosty acz ładny h&s. było w ostatnim CDA więc pewnie co niektórzy właśnie stamtąd to mają. Jakby kto chciał w drużynie zagrać albo się zmierzyć, to niech się do mnie na pm zgłosi. W sumie na co-opie można tam przejść całą grę, co miałoby swój urok, ale raczej niewykonalne bo nikt nie ma tyle czasu.

Gram 30 lvl nordyckim wojownikiem
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Online meeting - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...