gg 8.0

Nie mówiłem że to ma być gg z obsługą shaderów 8.0 jak pisałem mnie nie rusza. 6 mi starcza. Triluch ładnie wypisał wady i zalety tej nówki. Wielką zaletą jest to, że można gadać w kartach. Ogromna wada to że nie można wyłączać dźwięków. Więc na razie mam do tego podejście obojętne.
Odpowiedz
Ale warto zwrócić uwagę na to, że to tylko wersja testowa, więc niektóre z wymienionych wcześniej błędów mogą zostać naprawione. Ja tam patrzę na nową wersję bardzo optymistycznie

Odpowiedz
Nie używam gg od dłuższego czasu. Tlen mi wystarcza. Jest prosty, brak mu bajeranckich grafik i mega wypasionych opcji (no, niby można je sobie zrobić jak ktoś chce), ale mi wystarcza.

Czekam aż do GG dołączą tamagochi i będzie to spełnienie koszmaru. ;u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie napisałem że nie można wyłączyć dźwięków - nie można użyć tej fajnej opcji odnośnie dźwięków w czasie rozmowy.
A gadanie w kartach jest fajną opcją, ale tutaj zrobioną "na odpiernicz".

A to co wypisałem to takie moje pierwsze odczucia w porównaniu do starego gg, nie ogólne, w porównaniu z innymi programami
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia pon, 18 sie 2008 - 17:13 napisał

Ale warto zwrócić uwagę na to, że to tylko wersja testowa, więc niektóre z wymienionych wcześniej błędów mogą zostać naprawione. Ja tam patrzę na nową wersję bardzo optymistycznie

Może i tak, ale GG zawsze będzie GG. Tyle wystarcza. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Może mi jakis cwaniak powie gdzie u diabła jest w tym nowym, cudownym i zajebiszczym gg opcja ustawiania rozmiaru pliku lub obrazka możliwego do przesyłania? Bo jak na starym gadulcu dostaje obrazek to na nowym ani widu ani słychu. Dalej, okienka rozmowy czasami zupełnie same sie maksymalizują. Bo tak. Dalej, czasami kiedy ktoś się odezwie, to nic się nie dzieje. Nic się nie świeci, nie mruga. Zero. Program nie reaguje. Dalej, genialny, cudowny pomysł z otwieraniem gadu radia w pasku zadań. Świetny pomysł. Zazwyczaj mam trochę mało pootwieranych okien w pasku, dodatkowe na pewno się przyda.
Avatary, ok, fajne. Wyszukiwanie, ok fajne. Wymyślne kosmiczne skórki, ok, fajnie. Ale ta wersja jest tak niesamowicie do niczego, że szkoda gadać..;/
Wiem, wiem, że to tylko beta jest, ale już szewskiej pasji dostaje przy tej becie. GDZIE TU SĄ OPCJE!? Chce wyłączyć dźwięki, chce spersonalizować sobie ten cholerny program a przynajmniej dostawać obrazki!

Odpowiedz
← Karczma

gg 8.0 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...