Sesja w świecie Aliens

Można spytać gdzie będzie się odbywać nasza przygoda? Statek, baza na planecie czy coś jeszcze innego? Nie musisz zdradzać żadnych szczegółów fabularnych, ale chcę tylko wiedzieć jakiego typu to otoczenie.
Odpowiedz
A można spytać, po co ci to?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie, to wy się zachowujecie dziwnie. Jakbyście nigdy w sesję nie grali. Jeden pisze o sesji i jej ustaleniach, w której nie brałem udziału, drugi chce, bym mu opowiadał część fabuły z tego, co przygotowaliśmy z Venem, właściwie nie wiem, w jakim celu. To naprawdę nie jest takie trudne...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
W "sesję" nie grałem niestety.
Zadajemy proste pytania. Ale skoro spokojna odpowiedź nastręcza Ci tyle trudności to ja podziękuję. Nie mam zamiaru później się męczyć z Tobą w czasie sesji. Sorry Winnetou.

Wolałem grę z Venem zawsze wszystko spokojnie nawet jak jakieś głupoty pisałem i na pewno psułem mu plany. Psułem Ci Ven coś? Na pewno, ale nigdy nie burzyłeś się. Dzięki za wyrozumiałość, a Tobie Dany życzę wyuczenia się tego przymiotu.
Odpowiedz
Ech...
Pytania są proste, ale nie o to chodzi...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Chciałem tylko wiedzieć jaka postać mogłaby się przydać, albo raczej pasować do otoczenia. Medyk, mechanik, rusznikarz - takie tam. Ale jesli to problem i zdradzałoby to za wiele to spokojnie, poczekam
Odpowiedz
Problem w tym, że fabuła sesji wymaga tego, bym ci nie mówił. Wszystko będzie dopiero powiedziane po utworzeniu działu.

[Dodano po 46 sekundach]

Ale o to, co podałeś, możesz się nie martwić.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dany - mogłeś tak napisać od początku i by się Tar nie burzył. ;p A myślałem, że to ja lubię stwarzać problemy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Spokojnie ludzie. Wszelakie najpotrzebniejsze info zostało podane. Myślę że nie trzeba podawać info na temat środowiska sesji. Moim zdaniem fajnie by było aby gracze wybrali 'klasę' taką jaką lubią, a nie taką która się sprawdzi, bardziej życiowo wyjdzie. ;]

Nie szalejmy ;]

Co do 'Formatu' sesji, nic nie jest jeszcze ustalone na 100%, wciąż trwają dyskusje ;p

[Dodano po 12 dniach]

Piraci, karty postaci. Sznela sznela.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zrobione. ;u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja w świecie Aliens - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...