[GIII] Multiplayer

Własne Domy Wyprawy w zimny nordmar z kolegami ataki na orków spotkania w tawernie grupy złodziejskie
praca w straży i np.patrolować tereny pułapki na kupców własne organizacje życie farmera prowadzić własne życie w średniowieczu itd..
Odpowiedz
Fajnie by było żeby był świat z G2 + kolonia górnicza tylko w takim stanie jak w G1
Zaczynało by się w kolonii górniczej i po zdobyciu jakiegoś poziomu można by było wyjść z kolonii i tam zmierzyć się z trudniejszymi potworami oraz questami, oczywiście trzeba było by dużo poprzerabiać. I gdyby pvp było to żeby np. kilka rzeczy mogło wypaść i żeby istniały domki dla graczy gdzie by dostawiali swoje przedmioty i mogli się spokojnie wylogować... a poza tym na YouTube widziałem jakiś mini mp co wyglądał beznadziejnie [3 bezimiennych chodziło koło domku Diega przemieszczali się ale nie zmieniali postawy]





HAHAHA zobaczcie co znalazłem:
http://www.gothic.crpg.biz/
Przyjrzałem się i to przeglądarka;/ No ale gothic mmo
Odpowiedz
Jeżeli już by powstał taki Gothic to najlepiej aby były wszystkie lokacje z G1, G2 jak i G3. Różne wyprawy statkami, piraci napadający na wyspę. Odpędzenie orków poza terytoria Nordmaru. Najlepiej jakby jeszcze można było sobie wybrać początkową profesję a później ją zmieniać lub też rozbudowywać dwie. (Trochę naciągnięte z Lineage 2)
Odpowiedz
Fajnie by było , ale trzeba by było znaaaacznie zmniejszyć grafe bo gdyby została taka sama to by się gra cięła jak chole*a .
I nie musieliby robić nowych modeli tylko dać wszystkie twarze i modele włosów postaci i byś se tworzył .

Niestety NIGDY czegoś takiego nie zrobią
Odpowiedz
← Gothic

Multiplayer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...