[Diablo] [Diablo III] Jeszcze więcej Diablo?


Główny projektant Diablo III, Jay Wilson, zdradza powoli nowe fakty odnośnie gry. Powiedział jednak, iż Diablo III jest zwieńczeniem całego cyklu i Blizzard stara się historię poprowadzić do samego końca wyjaśniając wszystkie wątki. Czy to oznacza, że nie będzie dane nam więcej przemierzać Sanktuarium? Odpowiedź wiele osób może ucieszyć – planowane są kolejne gry w świecie Diablo, lecz nie wiadomo, jakie dokładnie to będą gry.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja bym wolał coś ala Simsy..... Pomyślmy jak by było miło zaprosić Mefista do naszej paczki znajomych
Odpowiedz
No bo tego Diablo nie można zabijać w nieskończoność Swoją drogą ciekawe jak tym razem przeżył ? :')

Znając rynek i to co przynosi największą kasę, pewnie zainwestują w MMO
Odpowiedz
Albo w strzelankę. :u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
MMO to wcale nie głupi pomysł. Spotkać się oko w oko z Bezimiennymi graczami.
Odpowiedz

Cytat

Albo w strzelankę. :u


Żebyś nie wykrakał Matthias :'d Nie jest to niemożliwe, np. z cRPG z krwi i kości - Fallouta już zrobili strzelankę (co prawda inna firma, ale takie są teraz niestety prawa rynku) ;(
Odpowiedz
Tylko, że z czego tam będą strzelać? Z d..y?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Tylko, że z czego tam będą strzelać? Z d..y?


W ówczesnym świecie wszystko się da

Amazonka z łuku.
Czarodziejka z fireballi.
Barbarzyńca toporkami do rzucania.
Paladyn młotkami.
Nekromanta duchem z kości.
Zabójczyni sztyletami.
Druid.. eee.. nie mam pomysłu, pewnie z tego co Ty zaproponowałeś

Jakby dodać do tego wszystkie super-graficzne dopalacze, dostępność na konsole i strzelanie a'la CS to by się świetnie sprzedawało, a prasa na całym świecie wieściłaby hit Zaprawdę mroczna wizja :'d
Odpowiedz
Kurde, mam dwa wyjścia. Albo poprosić o skasowanie tych postów i zapomnieć, albo poprosić o skasowanie i lecieć do Blizzarda z koncepcją.

By mnie zabili śmiechem;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
I Niebiańska Tyraela. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
wie ktos jak w diablo2 sharawre znalezc tunel prowaddzacy do mrocznej kneji? bo przeszukalem cala mape i nic nie znalazlem z gory dziekuje
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Patrykk dnia sob, 13 cze 2009 - 20:13 napisał

wie ktos jak w diablo2 sharawre znalezc tunel prowaddzacy do mrocznej kneji? bo przeszukalem cala mape i nic nie znalazlem z gory dziekuje


Hm... chyba troszkę nie ten temat trafiłeś... Jeśli nie masz przejścia to mogło Ci nie wczytać lokacji i będziesz miał zonk. Albo nie zauważyłeś.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo III] Jeszcze więcej Diablo? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...