Amn

Wygląda nawet spoko, ale strasznie wolno chodzi




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Tamtejsi gracze mnie dobijają. Co gorsza, jeden z najbardziej irytujących z nich, który jest istną zżyną z Drizzta Do'Urdena ściągnął na Faerun... *Zapłakał gorzko*
Przecież ta gra się dopiero rozkręca. Nie od razu Faerun zbudowano, litości.
Ja bym chętnie pograł, ale ostatnio nawet na Fae prawie nie mam czasu, więc druga gra odpada.. może kiedyś. Powodzenia.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Nie od razu faerun zbudowano, ale w ogóle go budowano. Przykro mi to mówić ale nie wróżę Amnowi świetlanej przyszłości
Nie ty jeden...
Aż tak bardzo boicie się konkurencji?
Daj spokój, my nie traktujemy ich jako konkurencji. Jednak za mało. Za mały kaliber aby nas sięgnąć i zranić.
Zaraz mi ciśnienie skoczy. A to zdarza się ostatnio zdecydowanie za często.

Czy gra działająca równolegle do Fae, stworzona przez graczy Fae, ma od razu być konkurencją? Może po prostu chcą się bawić oddzielnie, we własnej piaskownicy, zamiast ciągle użerać się z tutejszymi obyczajami, bla bla? Odpuśćcie sobie.
Musi być naprawdę fajna, skoro facet loguje się, rozsyła linki i potem jest w szoku, że mu ktoś kasuje konto, ale ten niestrudzony zakłada kolejne. Do tego pisze to w taki sposób, jakby niemalże błagał. Pytam czym jest to Amn, a on mi leci z linkiem i poleceniem "Graj!". Nie dość, że kiepsko chodzi, średnio wygląda to ma jeszcze nachalną i beznadziejną reklamę. Czy gra sama nie powinna się bronić i zachęcać? Temat na forum jest, link także - jak kogoś ciekawi to się zarejestruje, ale to dodatkowe wbijanie się na Fae i reklamowanie sprawia, że mam już ogólną wiedzę o poziomie tej gry. Poza tym w podobne gierki gra wiele osób - sam mam w kilku konto, więc trudno mówić o konkurencji, gdyż w innych od czasu do czasu się loguję, więc w pewnym sensie gram tam, ale to na Fae zaglądam najczęściej. Tu chyba tkwi różnica.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ati ma rację. Tego nie można nazwać "konkurencją". Jest pełno takich gier, jak fae, amn, czy bruinena. Każda ma swój klimat i inni ludzie w nie grają. Choć akurat na amnie gra większość faerunowiczów Ja tam podchodzę do tego, jako do fabularnej konkurencji, a gra się dop. rozkręca i myślę, że w przyszłości będzie coraz lepiej wyglądała i działała. Jestem ciekaw, ja wyglądało fae na samym początku

Cytat

Może to fakt, iż na dzień dobry dostałeś Inkwizycję? tongue.gif [Odpowiednik Lega na Fae]


Hehe, czego nie można mieć w jednym kraju, szuka się gdzie indziej, nie?


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Konkurencja to marna.
1. Musieli wysłać kliku graczy, żeby w Faerun agitowali
2. Nie są załatane podstawowe błędy (co powinno być pierwszą czynnością przed wystawieniem na świat gry na vallheru), a to tylko krok do przejęcie przez kogoś kontroli nad grą.
Błędy vallheru są opisane w Internecie więc zalecam adminom zapoznanie się z nimi i poprawienie silnika póki się nikt mądry nie znalazł.
A wolno działa bo zapewne nie są zoptymalizowane zapytania sql.
Zareklamuj Faerun w sygnaturce

Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami. - Arystoteles. ... i ciągle aktualne
Potrzebna im akcja "cerowanko" i tyle. Kto wie, może kiedyś będzie z tego gra. Na razie mają problemy z dobrymi drowami. Zawsze zastanawiało mnie, co jest w drowach, że chce się nimi grać, ale odrzuca się ich kulturę, charakter i właściwie całe wnętrze, które czyni je ciekawymi. No, ale to nie temat o tym.

Pożyjemy, zobaczymy.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Ponieważ Drowami (oczywiście mówię o wszystkich, raczej o tych którzy robią z drowów dobre istoty) chcą grać dzieciaki które chcą być "mroczne" ale jakoś im nie wychodzi.
Zauważyłem, że mają bardzo ciekawe forum. Niezbyt rozwinięte, ale to dopiero początek. Chyba będę tam czasami wpadał i użyczał anonimowo swojej rady.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Na amnie Gartris dodał bardzo ładne obrazki w bogactwach i księdze czarów do każdej rudy, drewna, zioła i czaru Niedługo będzie też kolorowo w ekwipunku.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Fajnie to wyglada.
Owszem, ładnie... Przemilczę fakt, iż obrazki pochodzą z Warcrafta
A na Fae, jak rozumiem, są same autorskie obrazki?
Jestem dumny z moich 100%



Ta, ale wiesz, przekopiowanie ekwipunku z, powiedzmy, diablo, to po prostu coś nieodpowiedniego. Nie wypada
← Gry ogólnie
Wczytywanie...