[G3:ZB] [Gothic 3: Zmierzch Bogów] Dodatek do Gothica 3 zapowiedziany!

Cytat

Wszyscy zapominacie, że Polacy i tak dostali Gothica3 pozbawionego dużo większej ilości błędów i dużo szybciej niż inne kraje.....

...mimo to nadal było pełno błędów, jego optymalizacja leżała i nie było jak cieszyć się grą.
Odpowiedz
Mam nadzieje że starych znajomych będzie dużo i chciałbym żeby można było wyzwolić Khorinis z pod okupacji orków xD Ciekawe jak tam Lord Andre i Hagen. A gdyby dali Wrzoda to był by to hit na hitami!
Odpowiedz
Masz racje DekardKein ale jeśli chodzi o post Dabu to napisz mi po co życzysz najlepiej dodatkowi jeżeli "NIE ZECHCESZ" w nią zagrać być może Gothic 3 Forsaken Gods stanie się hitem
Odpowiedz

Cytat

może Gothic 3 Forsaken Gods stanie się hitem

Przypomnij sobie, co zapowiadali twórcy Gothica 3, a co zrobili.
Odpowiedz
Widać, że nie jesteście poinformowani.
Forsaken Gods będzie samodzielnym dodatkiem (czyt. nie wymagającym podstawki) tworzonym przez Spellbound. Łatwo więc się domyślić, że doświadczymy wiele nowości jak, np. stworzony od nowa styl walki.
Odpowiedz
No na wypowiedzi Ammona i innych informacji można napisać tyle:

1. Gra będzie się baaaardzo różniła od G3 - inny twórca
2. Według Spellbound gra ma być przejściem między G3 a Arcania: A Gothic Tale(swoją drogą wolałbym tytuł Gothic 4)
3. Spellbound tworzy również A:AGT(G4) więc mam nadzieję ze będzie dobra grafika, taka jaką dawali z G4(inna sprawa że te screeny wyglądają jak malowidła)
Odpowiedz

Cytat

Forsaken Gods będzie samodzielnym dodatkiem (czyt. nie wymagającym podstawki) tworzonym przez Spellbound. Łatwo więc się domyślić, że doświadczymy wiele nowości jak, np. stworzony od nowa styl walki.

A od kiedy? Zarzuć linkiem z "dowodami".

Cytat

swoją drogą wolałbym tytuł Gothic 4

Wtedy byłyby pretensje, że to już nie-Gothic, że inny bohater i nie powinno się tak nazywać.
Odpowiedz
No właśnie rozmawiamy tutaj o całkiem innej grze mimo iż będzie to nadal seria gothic. Nawet jeśli twórcy przejdą samych siebie to i tak będzie to próba ratunku pełnej błędów części 3
Odpowiedz
Czyli innymi słowy, tragicznej części trzeciej już nie naprawią. Można jedynie liczyć na coś-tam-fajnego-w-świecie-Gothica.
Odpowiedz
Twórcy Gothic 3 powiedzieli, że gra będzie bardzo fajna i w ogóle ale niestety stworzyli ją z błędami, ponieważ bardzo się śpieszyli z jej wydaniem.
Aha dodatek do G3 tworzy Piranha Bytes, a Spellbound tworzy Gothic 4. Moim zdaniem Gothic bez Piranha Bytes to nie Gothic.
Odpowiedz
Hmmm kto wie może i wyjdzie to serii Gothic na dobre.
Odpowiedz
Nie do końca. Czytałam , że Gothic 4 będzie miał zupełnie inną fabułę
Odpowiedz
Cytat z World of Gothic (dzięki, Ammon!):

Cytat

WoG: Przede wszystkim – kto pracuje nad dodatkiem?

SB: Jak pewnie wszyscy już wiedzą JoWooD wraz ze Spellbound pracują nad Gothic 4 i wspólnie z dalszym deweloperem nad dodatkiem do Gothic 3. JoWooD skupił się podczas planowania i produkcji nad wszystkimi wcześniejszymi częściami sagi, by gracz ponownie mógł poczuć atmosferę Gothic.


Cytat

Twórcy Gothic 3 powiedzieli, że gra będzie bardzo fajna i w ogóle ale niestety stworzyli ją z błędami

Błędy to jeszcze pół biedy. ; > Obiecanki o wielowątkowej, zaskakującej fabule, rozbudowanych dialogach i klimacie Gothica to bajka nie z tej ziemi. x/ Nie sprawdziło się nic, czego wszyscy oczekiwali.
Odpowiedz
Spoko, dodatek wyjdzie to się wszyscy dowiemy od kogoś znajomego kto kupi, jak zawsze hehe, a i na forum ktoś pewnie się wrażeniami podzieli. Co do tego że G4 to nie gothic bo bez piranii. Słuchaj g4 to nie gothic, nowy świat, nowy bohater, prawdopodobnie nowi bogowie. To tylko gra z tytułem gothic'a, przynajmniej jak dla mnie. Piranie zrobią dodatek i tak oto kończy się era bezimiennego bohatera i czekania na kontynuacje. Zwłaszcza że w 4 podobno można wybebeszyć beziego, że tak obrazowo ujmę.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Dodatek również robi Spellbound.
Odpowiedz
No to mój błąd ;]
Tak czy inaczej wszystko wskazuje na to że bezimiennym ostatni raz zagramy pod koniec tego roku.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
A co do fabuły Gothic 4 to faktycznie.... Podobno ma się dziać przed utworzeniem Bariery i już nie będziemy sterowali Bezimiennym
Odpowiedz
← Gothic

[Gothic 3: Zmierzch Bogów] Dodatek do Gothica 3 zapowiedziany! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...