[G3:ZB] [Gothic 3: Zmierzch Bogów] Dodatek do Gothica 3 zapowiedziany!


14 kwietnia w Liezen w Austrii Jowood Productions oficjalnie ogłosił, że Gothic 3 doczeka się dodatku o nazwie "Forsaken Gods". Jak zapowiadają twórcy fabuła odpowie na wiele postawionych wcześniej pytań. Gracz prowadzący Bezimiennego spotka starych przyjaciół, ale lepiej niech będzie ostrożny, bo nie wszystkie przyjaźnie przetrwały próbę czasu... Poza kwestiami fabularnymi JoWood ogłosił jakoby dodatek miał być kolejnym krokiem umożliwiającym 'gładkie' przejście do prac nad czwartą częścią gry.

Odpowiedz
Postawione pytanie nr 1: czemu w grze było tyle błędów?
Postawione pytanie nr 2: czemu tak skopali system walki?
Postawione pytanie nr 3: czemu k*** ucięli Bezimiennemu kitek?!
Odpowiedz

Cytat

Postawione pytanie nr 1: czemu w grze było tyle błędów?

Panowie z PB widocznie tak bardzo chcieli wydać swoje dzieło że uznali: "Błędy poprawimy w patach. Niech fani cieszą się naszym dziełem". ;p

Cytat

Postawione pytanie nr 2: czemu tak skopali system walki?

Panowie z PB uznali że walka mieczem to tylko machanie nim na dwie strony. ;p

Cytat

Postawione pytanie nr 3: czemu k*** ucięli Bezimiennemu kitek?!

Nie cenzuruj bo ciężko się domyślić o co Ci chodzi. Gdy spojrzałem na kitek Diego to ucieszyłem się że Bezimienny postanowił go uciąć. ;p Choć w pierwszych testach gry posiadał wspominanego kitka.
Odpowiedz
O no i zajebiaszczo wreszcie dodatek do G3, może mieć dla mnie tyle błędów co i miał a ja w niego będę pocinał całymi dniami:P
Odpowiedz
Ucieli kitkę beziemu bo jakiś idiota uznał że przypomina kogoś tam z zespołu więc bezi ma nową facjatę, kolor włosów i usuniętą kitkę, liczę że w dodatku załatwi sobie jakąś jej protezę
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Moim zdaniem nawet dodatek nie naprawi tak żałosnej gry... Chociaż pewnie i tak zagram by zobaczyć.
Odpowiedz
A ja konsekwentnie nie zagram. To się zwie bojkot gównianego produktu
Odpowiedz
Może i "gówniany produkt" (jak określił Strażnik ), ale poświęcę parę dni na "zbadanie" tego dodatku. To jest moje powołanie.
Odpowiedz
Ta. Ale tylko z sentymentu. Nic nie pomoże tej grze. ; )
Odpowiedz
Na chwilę obecną nie wiadomo kto zajmie się dodatkiem do Gothic'a 3.
Może w najbliższym czasie JoWood ujawni kolejne tajemnice.
Odpowiedz
Według mnie tej grze nic nie pomoże, może następna część może będzie lepsza, a dodatek może dodać tylko kilka misji i mam nadzieję naprawi kilka błędów, jak zacinanie się gry.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ahhh masz może z 10 lat i mówisz że nic nie pomoże tej grze... Człowieku grałeś kiedyś w cudowną grę Gothic 1??? To jest ten sam gothic tylko w innym wydaniu, ludzie ta gra już zrobiła swoje!!! To jest cudowny klasyk i nic mu nie dorówna, twórcy wiedzą że gracze zawiedli się na g3 (ja np się nie zawiodłem) i mam nadzieję że zrobią następną część godną wspaniałej sagi.
Odpowiedz
pierdu pierdu... tyle narazie przeczytalem w tym temacie... po co tu piszecie po sto razy i nazekacie jaka ta gra jest zla i nic jej nie pomoze... ja uwazam ze gra bardzo fajna ale ma swoje wady. mysle tez ze dodatek bardzo dobrze jej zrobi i poprawi wiele rzeczy. czemu tak sceptycznie jestescie nastawieni do niego? a jesli bedzie tak dobry jak NK? ja jestem pewien ze wszyscy odszczekacie wszystko co teraz mowicie jak tylko wyjdzie ten dodatek. a teraz zeby bardziej tworczo podejsc do tematy podzielcie sie co chcecie zobaczyc w dodaty i blagam darujcie sobie ze kitke bezimiennegi ja np bardzo bym chcial zobaczyc te nieznane krainy mogli by tez dodac jakies dodatkowe lokacje jak np labirynt pod swiatynia beliara mozna by tez zrobic misje zwiazane z bariera i pomoc przy jej przelamaniu... mogli by tez umozliwic odwiedzenie wysp polodniowych ale to bedzie raczej w g4. przydalo by sie tez nawiazanie do nk... te teleporty w Jarkendarze mogly by miec polaczenie z jakimis w krolestwie i ci co ocaleli z tamtej cywilicacji mogli by gdzies miec jakas ukryta przed swiatem twierdze... jest wiele mozliwosci
Odpowiedz
Masz 100% racji, ale dlaczego po kropkach piszesz z małej litery ;p
Całkiem możliwe że ten dodatek będzie jak NC ale nocy już nic nie powali to chyba najlepsza gra w jaką grałem, oczywiście mowa o gothic noc kruka.
Odpowiedz
Moim zdaniem Gothic 3 jest bardzo dobrą grą pomimo tych wszystkich błędów, ale mam nadzieje że Piranha Bytes zrozumieją swoje błędy i stworzą rewelacyjny dodatek do G3 i nie chce mi się czytać, że TO NIC NIE DA, bo gdy wyjdzie Gothic 3 Forsaken Gods to wszyscy będziecie chcieli w nią zagrać. Jestem tego pewna w 100%.
Odpowiedz
Możliwe. Jednakże bardziej prawdopodobne jest to, iż NIE ZECHCEMY zagrać. xP Gothic 3 był zawodem, choć życzę jak najlepiej dodatkowi.
Odpowiedz
Wszyscy zapominacie, że Polacy i tak dostali Gothica3 pozbawionego dużo większej ilości błędów i dużo szybciej niż inne kraje.....

A co do dodatku to fakt twórcy mają ogromne pole do popisu, I pozostaje tylko mieć nadzieję, że ich umysły będą tak twórcze jak graczy.
Odpowiedz
← Gothic

[Gothic 3: Zmierzch Bogów] Dodatek do Gothica 3 zapowiedziany! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...