[AoC] [Age of Conan: Hyborian Adventures] Wpadka Mistrza gry AoC


Dawno się tak nie uśmiałem... Wiecie, że Mistrzowie Gry to też ludzie? Bywają także strasznie łatwowierni. Oto co spotkało jednego z MG w AoC: Rozmawiał sobie taki bidulek z pewną panią o życiu: mieczach, koniach etc... Następnie teleportował obydwie postacie w hmm... ustronie. A tam rozmowa stała się gorętsza. Nie trzeba dodawać, że była pełna podtekstów, prawda? W pewnym momencie gracz wykrzyknął gromkim okrzykiem "This is Sparta!!!" No... a po szczegóły i screeny zapraszam na oficjalne forum target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">forum AoC.

Odpowiedz
Y... lol Zawsze byłem cieka jakie trzeba spełniać warunki by być MGkiem w takich grach Moim zdaniem to od razu widać że ten MGk po prostu sobie żartuje, tak samo jak druga osoba.
Odpowiedz
Brzmi jakoś znajomo. Couveda?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Matt, szczerze? Weź ty już łaskawie zluzuj.
Odpowiedz
Favar ma rację. Ciągłe przypominanie o tamtej sprawie jest raz: szkodliwe, dwa: nudne. Zachowuj się jak dorosły człowiek, a nie jak jakiś głupi nastolatek.
Odpowiedz
Nie OT-ujcie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Age of Conan: Hyborian Adventures] Wpadka Mistrza gry AoC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...