Admin&Mod Log

Kilka postów z tematu Pre-Order Wiedźmina (znowu) ruszył! wykasowano - spam.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja 2 postów z tematu Przywrócenie do rangi, Katrich Flure (3404) w pozwoleniach w Fae. Spam. Literówki proszę zgłaszać autorowi poprzez mechanizm prywatnej wiadomości, bądź jako moderator samemu poprawiać.

[Dodano po 11 godzinach]

Kwiatki w Fae i 2 posty wyleciały. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wywaliłem dwa posty Zorga oraz Atis z tematu "Atis się sprzedaje". Powód? Post Zorga był zwyczajnym spamem. Post Atis był nań słuszną odpowiedzią
Odpowiedz
Kasacja 7 (chyba) postów z Kwiatków karczemnych. Powód: spam, spam i jeszcze raz spam.

[edit]
Kasacja kolejnego posta w Kwiatkach. OT.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Czasowa kasacja postu DekardaKeina i mojego z tematu Jak od razu przejść do połowy gry w Morku. OT.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu Questy, z którymi macie problemy w dziale Gothic III. Double post, w dodatku nic nie wnoszący do tematu.

[Dodano po 20 minutach]

Zamknięcie tematu Drabiny w G2 w dziale Gothic II. Spam.
Odpowiedz
Post w G2 'Drabiny' Poszedł dymem.
Bardzo sensowny temat do dyskusji.

[Dodano po 20 godzinach]

Czasowa kasacja postów w temacie 'Rozwój łowcy'
OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Power Rangers przeniesiony do kultury.

[Dodano po 4 godzinach]

Temat Sala gier ORII w IWD2 wykasowany. Założony przez gościa, który najwyraźniej nie potrafił porządnie wyrazić swoich myśli.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Elaine z tematu "Ulubiony towarzysz/NPC", w dziale Mass Effect. Powód ? Spam.
Odpowiedz
Kasacja postu Saphira w temacie Gdzie jest guru ? w dziale Gothic III. Spam.
Odpowiedz
Temat "Ile macie doświadczenia?", w dziale Baldur's Gate I, wyleci za 24 h.

[Dodano po 15 minutach]

Czyszczenie tematu "Minsc", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Panowie urządzili sobie niezły spam.

[Dodano po 20 godzinach]

Połączenie tematu "Risen" i "Nowy projekt Piranha Bytes". Powód ? Dwa tematy o tym samym nam raczej nie potrzebne na forum
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Krainy Gothic III. Były zakładane już podobne tematy.
Czasowa kasacja tematu Jaka klasa bohatera?. Były zakładane już podobne tematy.

[Dodano po 5 godzinach]

Zamknięcie tematu Dragomir w dziale Gothic II Noc Kruka. Problem został rozwiązany.
Odpowiedz
Przeniesienie tematu "gg 8.0", z Karczmy do Hardware & Software.

[Dodano po godzinie]

Przeniesienie postów autorstwa Atis, Cielsona i mojego ( ) z "Ulubiony towarzysz/NPC" do "Polonizacja", w dziale Mass Effect.
Odpowiedz
Przeniesienie tematu "W jak Wrzód" do odpowiedniego tematu.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Przeniesienie kilku postów z tematu "[SERIAL] Power Rangers" do "Zdjecia forumowiczow", w Off-topie. Powód ? Komentowanie zdjęcia Finroda przebranego za młodu w Ranger'a podczas balu przebierańców :'/

[Dodano po 2 dniach]

Zamknięcie tematu "problemy graficzne", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
3 posty z Kwiatków poszłyyy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Reputacja", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
2 posty z kwiatków poleciały. OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Porządki w temacie Zabrane rzeczy w Rozprawy, skargi i zażalenia=> Zakończone.
Oto co następuje:
Varf - 20% za obrazę innego użytkownika, 4 posty skasowane - OT, 1 edycja postu - usunięcie obraźliwego słowa.
Lordgard Deak - 20% za obrazę innego użytkownika, 1 skasowany post - OT.
Valandil - 1 skasowany post - moderator czuwa, więc bez obaw.

[Dodano po godzinie]

Kasacja postu Ornikiela z tematu Punkty budowlane w Fae=>Sugestie i propozycje. OT.

[Dodano po 40 minutach]

Kasacja postu Khelgrina Krwawego z tematu [Broń] Młot Inkwizytora w Fae=> Pozwolenia. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...