[Wampir] ulubione klany w vampirze

Brujah, bo w każdej drużynie musi być przynajmniej jeden, który najpierw bije, potem pyta. Poza tym są dzicy i narwani, co znacznie rozszerza zakres opcji dialogowych (głównie o krzyki, jęki i trzask łamanych kości). Najfajniejsze w Brujahu są brak zasad i wszelkich hamulców. Jak będą chcieli cos zrobić, to o ile się ich nie powstrzyma siłą, zrobią to. Bo tak...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Pamiętam jak rang grał brujahem. Sterroryzował jakiś biedy gang żeby dla niego pracowali i polowali na mnie. Ja grałem assamitą. Zdecydowanie najbardziej ich lubię, za praktyczne umiejętności, przydatne zwłaszcza przeciwko nieuświadomionym ludziom. Iluzje, niewidzialność, takie tam Dobrze mi isę grało takim assasynem Lubię strasznie. No i rang mnie nie dopadł.
Odpowiedz
Bo wybrałem sobie za głupich pomagierów. Brujah też ma same przydatne zdolności. Przeciw zwykłym ludziom stosuje się Autorytet (chyba tak to szło), a duża potencja (mnie też rozwala ta nazwa) pozwala wyrąbywać piękne wzory w innych wampirach.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nadal: Jeśli chodzi o metody zastraszania i zdobywania informacji, oraz prostego pogięcia zmysłów przeciwników assamita rządzi Rozkwasiłem wtedy całą twoją bandę
Odpowiedz
Zdecydowanie Malkavian. Szaleństwo wpisane w ich istnienie i trudność wymyślenia jakiejś złożonej psychicznie postaci wampira z tego `klanu` zawsze mnie niesamowicie pociągały.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zgadzam się z Matthiasem. "Ma wiedza - szaleństwem, szaleństwo - mą siłą". Świry to zdecydowanie najciekawszy i najbardziej ambitny klan.
Odpowiedz
To i ja się przyłącze do fanklubu Malkavian. Jest to jedno z największych wyzwań w odgrywaniu postaci:) i zdecydowanie jedno z najprzyjemniejszych wszak schizofrenia rządzi.
Odpowiedz
Malkavian to świetny klan, ale 90% graczy nie potrafi go dobrze odgrywać (nie mówię, że ja potrafię, ale trzeba mieć ogromną wiedzę, żeby to było realistyczne). Sam preferuję Tzimisce, zwłaszcza Stary Klan, nawet jeśli zostali już Skażeni. Potwory, które uważają, ze reszta wampirów to hołota, Maskarada do bzdura, a Camarilla i Sabat to zabawy na poziomie dziecięcych igraszek. Kołduniczna taumaturgia. Miodzio.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Zdecydowanie Nosferatu. Strasznie ciężko się gra poprzez zmiany w wyglądzie co nie pozwala nam się swobodnie poruszać plus klan szpiegów żyjących w zamkniętej społeczności jest strasznie pociągająca. No i ten obfuscate.
Odpowiedz
Najtrudniej to chyba akurat nie ukrywać się przed światem i światłem (w sumie nocna sceneria Maskarady jest jednaka dla wszystkich, gorzej z łażeniem po klubach i promenadach wielkich miast), lecz utrzymać stały, wysoki poziom czarnego humoru i specyficznego charakteru przedstawiciela takiej grupy jak Nosferatu
Odpowiedz
← Ogólnie

[Wampir] ulubione klany w vampirze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...