Admin&Mod Log

Edit nazwy tematu z "mAnIus" na "Drabiny w G2" w dziale Gothic II.
Odpowiedz
Kasacja posta ^Zorg'a w temacie 'Kim najlepiej być?' OT/spam

Oraz 10% za pisanie pierdół
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "[MT] Brak maga z almanachem przed kopalnią" w dziale Gothic I. Powód: problem został wyjaśniony.
Odpowiedz
Cztery posty-kwiatki z Kwiatków w Fae padło ofiarą suszy (moderatora) i już ich nie ma. Dobrze im tak, bo to był OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów gościa z tematu Odkrycie w Morku. Nie na temat i do tego z błędami.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu Favara z tematu "Powracający toporek do rzucania, ID 1840" w dziale pozwoleń w Fae. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przeniesienie postów Atis, Favara i Iluvatara z tematu "Ulubiony towarzysz/NPC" do "Polonizacja", w dziale "Mass Effect".
Odpowiedz
Przeniesienie tematu Szczerbiec - polski MMORPG do Innych MMO i zamknięcie go.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu 'nowy serwer interlude la2crazy, darmowe prywatne serwery'.
Jest odpowiedni temat do reklamowania.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Poszło w siną dal kilka postów z Kwiatków w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Lineage II - Ancient Legion RPG Server w L2. Jest już temat do reklamowania serwerów.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Kamień przodków Snorre'a" w dziale Gothic 3. Powód: problem został wyjaśniony.
Zamknięcie tematu "Reset Statystyk" w dziale Gothic 2. Powód: problem został wyjaśniony.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu 'Lineage II - Ancient Legion RPG Server'
Temat do reklamowania serwerów jest trochę wyżej.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Drobny edit nazwy tematu na "Magiczna bariera i poprawienie treści posta w dziale Gothic I. Powód: może i literówka, ale aż oczy bolą.
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów (Kresselacka i Favara) z Kwiatków w Fae. OT
PM'ka do Favara z prośbą o nie OT-owanie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Sprzątanko w temacie Biblioteki serwów do l2. Przeniosłem post gościa do tematu o reklamowaniu serwów.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wydzieliłem kilka postów Dinagona, Khelgrina, Tamc. i Galariela z tematu "Siedziba Harfiarzy", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Radosny off-top wyżej wymienionych panów.

Kasacja posta Dritera z tematu "Siedziba Harfiarzy". Powód ? Spam.

Temat został zamknięty. Powód ? Problem rozwiązany.

Żeby mi to było ostatni raz panowie

[Dodano po 2 minutach]

Zamknięcie tematu "Kilka(naście) pytań", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Udzielono wyczerpujących odpowiedzi na pytania zawarte w pierwszym poście.
Odpowiedz
Kasacja postu Matta z tematu Przywrócenie do rangi, Katrich Flure (3404) w pozwoleniach w Fae. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...