[BGII] Siedziba Harfiarzy

Witam!

Jestem magiem, już po powrocie Jaheiry z załatwiania spraw. Wezwali mnie do siedziby Harfiarzy no i idę. Przed wejściem standardowo rzucam jak najwięcej czarów wspomagających. Wbijam i za chiny nie mogę ich rozwalić. Niestety Wyłomu nie mogłem nigdzie znaleźć. Próbowałem z 20 razy. Pomóżcie!

Czekam na pomoc. Z góry dzięki.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Może więcej szczegółów? Poziom, zaklęcia, ilość zaklęć, przedmioty posiadane... Kto Cię zabija?
Już mówie:

Poziom: 9
Cechy: Siła: 13
Zręczność: 19
Kondycja: 17
Inteligncia: 18
Mądrość: 12
Charyzma:8
Zaklęcia: Poz.1:3xMagiczny Pocisk, 1xZbroja
Poz.2:3xStrzała Melfa, 1xSieć
Poz.3:1xDuchowa Zbroja, 1xPrzyśpieszenie ruchów, 1xRospr. magii
Poz.4:1xWielkie osłabienie, 1xLodowa nawałnica
Poz.5:1xDrzwi z cienia
Przedmioty: Kij-Włócznia, Bransolety KP.6, Pas tłumień, Pierścień Ochrony+1, Amulet metaczarów i fuull miksturek.


Kto mnie zabija? Wszyscy. Najpierw mnie normalnie walną i jak stoję dobijają mnie czarami. Może pójść na wyższym lvlu?
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Grasz solo magiem? Ciekawe...

Spróbuj wejść bez czarów żadnych, nie wiem czemu Cię atakują...

Wyłom znajdziesz na Targu Przygód u czarodziejki z zwojami.
Ja bym zainwestował z kamienną skórę ( to bodaj 5lvl) i mniejsze odchylenie czaru (też niskopoziomowe zaklęcie blokujące czary przeciwnika, słabe ale chyba jedyne dobre na początek) Do tego to zadanie nie należy do najłatwiejszych... ja bym poczekał tak jeszcze z jeden lvl, albo zmienił ustawienie drużyny... tak ogólnie to wymień jej członków i ważniejsze (potężniejsze) przedmioty jakie posiadają.

Aha i ważne: kup na targu przygody szatę Vekny (o ile zainstalowałeś dodatek TOB i edycję kolekcjonerską)
Cholercia aż chyba sam po raz kolejny zacznę grać w BG2


Kup se zwój ochrony przed magicznymi broniami i przed pociskami. I zainwestuj w drużynę! Magiem na 9 lvl chcesz wkopać harfiarzom? pouganiaj się lepiej za giberlingami . Tak na serio to podaj skład drużyny i czy jesteś z Złodziejami czy z Vampirami.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
← Baldur's Gate
Wczytywanie...