Zwierzęta i emocje

Temat zakładam z powodu zaczątków ciekawej dyskusji w tym temacie. Sam może się tutaj wypowiem później.
Odpowiedz
Nie wiem czy Ekh i Rang będą się tu wypowiadać, ale ja w sumie raczej nie Nie wiem czy temat ma rację bytu.
Odpowiedz
Hm. Zapowiadało się ciekawie i umarło?
Odpowiedz
Bez jaj Strażnik, ten temat jest zbyt głęboki i za wiele trzeba by napisać, żeby mi się chciało podejmować dyskusję na sensownym poziomie. Usuń to i tyle...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Karczma

Zwierzęta i emocje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...