Amorphous+

Nieźle ja mam tylko 63 Wciągająca gierka muszę powiedzieć. Z ciekawszych co nie było, to będzie Till It Breaks za naparzanie w Sharpa 50 razy. Najgorsze jest to, że w średnim gnieździe zostało mi 5 potworków do ubicia, po czym wpadłem pod Sharpa >_<


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Już 81 I już nie wiem jak się inne zdobywa. Gram w to łącznie pewnie z 2 godziny a jeszcze do królowej nie doszedłem.
Odpowiedz
Uff gierka naprawdę wciągająca. 62 medale i niemal wszystkie bestyjki spotkane. Zna ktoś z Was sposób na Vold Eatera? Bo kurde zawsze ginę, gdy ten wkracza na scenę.
Odpowiedz
85 medali i zastój. Ciężko jest.
Odpowiedz
76 medali ;p i gierka wciąga. A co do Void Eatera: Najlepiej poczekać aż przygotuje ten atak, co wysyła taki promień spopielający wszystko na swojej drodze, odejść jak najdalej podczas jego ładowania, a potem zbliżyć się do niego jeszcze podczas ataku i machnąć mieczem ;p
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Ja mam ich tylko 72 i brak pomysłów, jak zdobyć następne. Po prostu brak, nic nie poradzę. Wie ktoś, jak ubić to metalowe cuś, co przy każdej próbie uderzenia zmienia się w kulkę, a od czasu, do czasu próbuje mnie nadziać na wysuwany kolec?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Zaatakować właśnie kiedy wysuwa kolec.
Odpowiedz
Poczytaj w bestairiuszu. Ostatni akapit zazwyczaj posiada wskazówki jak coś ukatrupić. A poza tym możesz sobie odpalić praktykę i wybrać tego powtorka do potrenowania.
Odpowiedz
dostałem awarda za 10 minut w praktick mode ;]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Amorphous+ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...