[GI] Magiczna bariera

Magiczna bariera, nie do sforsowania tak ?
Wielki plan Magow Wody dotyczacy ucieczki.

Hmm.... zastanawialscie sie czemu poprostu nie zrobili podkopu ?
Odpowiedz
Po pierwsze, bariera, nie "barjera", jak możesz popraw temat bo wali po oczach. Po drugie hmm to faktycznie ciekawe zagadnienie, czemu nie zrobili podkopu? Może dlatego, że nie mieli narzędzi, znalazłeś tam chociażby łopatę? Ludzie króla nie chcieli, aby im więźniowie uciekli. A może Bariera sięga głęboko, zbyt głęboko by dało się pod nią przejść ?
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Faktycznie walnalem sie w wyrazie Dzieki za zwrocenie uwagi.
Chetnie bym to poprawil bo faktycznie gryzie po oczach ale nie mam opcji edytuj, a przynajmniej jej nie widze.

A wracajac do tematu, jak sie zwroci uwage na mape to mozna zauwazyc ze i Stara kopalnia i podziemna Swiatynia Sniacego wychodza poza bariere wiec mozna wywnioskowac ze bariera nie przenika przez ziemie.

No fakt lopat niema
Odpowiedz
Wejście do Starej Kopalni nie jest tak blisko bariery i jak już się wejdzie to jest pionowe, więc myślę że się mieści...
A co do Świątyni Śniącego to jak wchodzimy do niej to można zauważyć że był skręt i może prowadzi w środku bariery.
A bariera to według mnie kulka A tak na prawdę twórcy mieli gdzieś czy to bańka czy pół misek xD
Odpowiedz
he he faktycznie łopat król im nie dostarczał za to dostarczał kobiety ....może one mogłyby by jakoś podkop zrobić, bez urazy dla pań oczywiście

a poza tym nawet jakby wydostali się z kiloni to najwyżej trafili by na już "nieistniejący świat"
Odpowiedz
w sumie gdyby nawet mieli lopaty czy koparki xD to i tak magowie niezrobili by bariery z ktorej mogli by sie wydostac
Odpowiedz
Hm, magowie tego nie planowali, więc pewnym tego, że zrobili barierę idealną być nie można. Osobiście nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a pomysł z podkopem wydaje się być trafny. Być może myśl ta nie wpadła do umysłów cudownych myślicieli odpowiedzialnych za resztę, którą prezentują. Ha, a miałby Gomez minę, gdyby zobaczył Lee po drugiej stronie bariery. Dobre, chciałbym to zobaczyć...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ten tekst, że nie mieli łopat mnie rozbroił
No a po co im te łopaty, jakby ktoś wpadł na pomysł z podkopem to oni nawet własnymi rękami wykopali by podkop i uciekli (no przynajmniej ci z Nowego Obozu), mnie się zdaje, że Bariera była jednak półmiskiem tak przynajmniej wyglądało to na filmiku, choć nie ma to takiego znaczenie, bo jak wiemy podkopu nie ma, nie było i nie będzie

Odpowiedz
← Gothic

Magiczna bariera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...