Admin&Mod Log

Połączenie tematu "ptrzebuje kodu wymuszającego rozmowę z NPC-em" z "Romanse", w dziale Baldur's Gate II.
Odpowiedz
Odpiąłem temat `Kolejny zlot` w dziale Zloty w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
kasacja posta JohnShepard z tematu "lineage 2'
Jakieś pierdoły i w dodatku nie na temat.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematu `Tworzenie nowej postaci` w dziale Pomoc w Fae. Odpowiedź na pytanie znajduje się w innym temacie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wypierdzieliłem 7 postów moich i Tara z tematu o zdjęciach w których próbowaliśmy się dogadać co widać, a co nie.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "[MT] broń 1H" w dziale Gothic I. Powód: problem został rozwiązany.


[Dodano po 13 godzinach]

Kasacja postu ^ZORGa z tematu "Dziwny Mieszek" w dziale Gothic II. Powód: spam. Użytkownika tego proszę o pisanie na temat, bo to już nie pierwsza taka sytuacja.

[Dodano po 2 godzinach]

Kolejna kasacja postu wyżej wspominanego użytkownika.
Odpowiedz
Kasacja postu użytkownika Nirbah w temacie : [Skarga] Skarga na ID 772, j.w. Sam temat zamknąłem. Brawo Gart - elokwentna wypowiedź.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postów w temacie 'Biblioteka serwerów' L2. Z edytowałem temat więc posty są już niepotrzebne.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Delete kolejnego tematu z cyklu: Super hack do gry dający XXXXX ściąginij i sam zobacz...
Odpowiedz
Kwiatki sesyjne i karczemne w Fae uszczuplone o 7 postów. OT.

[Dodano po 2 minutach]

Do powyższych dołącza post Enethera.

[Dodano po 7 godzinach]

I kolejne 9 postów. Jak chcecie porządku to sami zacznijcie o niego dbać.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie i archiwizacja tematu GE Wybory 2008 - III Edycja. Wybory się odbyły, odznaczenia i nagrody zostały rozdane, a temat powoli schodził na psy.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Arena w Starym Obozie" w dziale Gothic I. Powód: udzielenie odpowiedzi na pytanie gościa.

[Dodano po 15 godzinach]

Zamknięcie tematu "Ciekawa jaskinia" w dziale Gothic II. Powód: udzielenie odpowiedzi na pytanie gościa.
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów Favara, w temacie "Deus Ex", w Inne gry. Powód ? Spam.
Odpowiedz
Kasacja posta Gresh'a z tematu 'Diablo I, Grał ktoś ?'
Nic nie wnoszący post.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Posty Lionorma i Yarpena wyleciały z Kwiatków w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu "Zbroja straznika" w dziale Gothic I. Powód: wątek ten był już poruszany.
Odpowiedz
Trzy tematy Villy'ego zostały skasowane ponieważ proponował w nich kolejne cudowne 'uzdatniacze' do Tibii.
Odpowiedz
Połączenie tematu "TDD" z "Mody i modziki do Baldurka".

[Dodano po 9 minutach]

Zamknięcie tematu "Instalacja, Błąd", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...