Monitor się wyłącza :/

Witam
Mam problem z moim kompem
Odpalam go i nagle monitor jakby się wyłącza Stacja normalnie pracuje (tak mi sie wydaje) a monitor jest ciemny (robi się dokładnie coś takiego jak przy normalnym wyłączaniu kompa z tą różnicą że stacja pracuje a monitor jest ciemny jakbym go właśnie wyłączył -_- Jest to LCD, przy normalnym wyłączaniu zielone światełko na ee włączniku zmienia się w pomarańczowe a na monitorze pisze power off czy cos w tym stylu i dokładnie robi się to samo teraz).
Nie jest to wina karty bo mam 2 i wymieniłem (niemożliwe żeby obie padły) ... robi się to samo ... Monitora też nie bo własnie pisze od znajomego i wszystko działa ... Ma ktoś jakieś pomysły??


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Utrata synchronizacji. Może np. płyta główna nie podaje odpowiedniego napięcia do karty i ta się po prostu jakby wyłącza. Ja bym spróbował wsadzić inny zasilacz do kompa. Albo podpinać wszystko: dyski, karty, USB, zostawić tylko grafę i 1 kość pamięci. Wtedy pobór mocy będzie mniejszy i może wystartuje.

Na pewno wszystkie kabelki dobrze podpiąłeś? Może karta graficzna wymaga dodatkowego zasilania?

Aha, i nazwij normalnie ten temat. Bo za coś takiego urywamy głowy i marynujemy w occie.
Odpowiedz
Wszystkie kabelki podpięte ... zasilacz sprawny bo sprawdzony Wczoraj jeszcze wszystko działało ;/
Może to być coś z systemem? Mogę spróbować zrobić reinstal


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
NAZWA TEMATU. Dopóki jej nie zmienisz nic nie powiem.
Odpowiedz
Prawdopodobnie płyta głowna padła
Odpowiedz
Jej, też coś takiego miałam. Później okazało się, że ze dwa bolce z wtyczki się wyłamały i zostały w gnieździe, w dodatku kabel się 'połamał'. Wystarczyło trochę kablami się pobawić, ale ja mam zwykły monitor z dupą
Odpowiedz
Widzisz bios? Jeśli tak to nie grafika.
Jeśli nie, spróbuj z innymi pamięciami.
Jeśli nie pomoże to wykonaj następujące czynności:
Rozłóż i złóż komputer na nowo - wyszstko odłącz poczekaj 10 min na rozładowanie napięć i złóż nazat.

Jeśli nic się nie stało możesz zacząć obawiać się utraty albo procka, albo płyty g.

Napisz jeszcze coś o sygnałach dźwiękowych kompa.
Odpowiedz
Już sprawdzałem wszystko każdy kabelek i każdą część
Wygląda na to że to płyta głowna ...
Odpowiedz
Sprawdź czy aby na pewno nie masz na odwrót podpiętego kabelka mysz i klawiatury, bo pasuje do opisu (też kiedyś taką bzdurę zrobiłem, ale dzięki temu nowy monitor mam ).
No to są 3 opcje (jeśli nie kabelki):
- Monitor/graficzna
- Zasilacz
- Główna
W innym wypadku byłby jakieś dźwięki z wewnątrz PCeta

[Dodano po minucie]

A właśnie wiatraczek od procka kręci się jak uruchamiasz kompa? Lub czy wykonuje jakikolwiek ruch?




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Monitor był podłączany do innego kompa i sprawdzany
Zasilacz sprawny i karta graficzna tez
Procek jest good prawdopodobnie jeden układ na płycie gł. się przegrzewa ... bo sprawdzałem min po włączeniu jest już rozpalony
Odpowiedz
Nie wiem Oddałem w ręce specjalistów


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Karczma

Monitor się wyłącza :/ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...