GE Wybory 2008 - III Edycja

Whoops, zapomniałam zagłosować XD...
Gratuluję wszystkim zwycięzcom i tym, którzy byli blisko zdobycia tytułów. Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali w jakichkolwiek kategoriach. Dzięki wam ponownie zostałam Najfajniejszą Użytkowniczką. Luffciam was. Teraz możecie bić mi pokłony i składać mi kwiaty do stóp. Pronto pronto!
*kłania się najniżej jak potrafi*



Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

*pada niemal najniżej jak potrafi*

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ah, i dlatego kocham być jedną z niewielu kobiet na tym forum. Wystarczy pomachać rzęsami i już dostaję kwiaty. Dziękuję, kochani jesteście.
Hmm... o ile pamiętam to Med nie był najfajniejszym użytkownikiem w II edycji wyborów...

Cytat

Hmm... o ile pamiętam to Med nie był najfajniejszym użytkownikiem w II edycji wyborów...

Nie wiem co to ma do rzeczy, ale w razie czego masz rację:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia sob, 16 lut 2008 - 12:37 napisał

1. Najfajniejszy użytkownik.

http://i54.photobucket.com/albums/g84/Tara...kat_Enether.jpg

1. Enether 22 %
2. Taramelion 11 %
Medivh 11 %
Ekhtelion 11 %
Courun Yauntyrr 11 %

----------
6. Veaterro 6 %
Strażnik 6 %
aMorek 6 %
Manaster 6 %
Darnok Smith 6 %


Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

a wiesz czego to się tyczy? Med ma w odznace że jest najfajniejszym II edycji
Wow, wracam z wakacji, a tu taka miła niespodzianka Dziękuję wszystkim bardzo za głosy i gratuluję innym zwycięzcom. A błąd zaprezentowany wyżej to po prostu brak jednego 'I' Zaraz dam znać Strażnikowi.


Tonari no Totoro!
Poprawiłem. Jeśli ktoś czuje się szczególnie pokrzywdzony, to przepraszam
Ja, bo nic nie wygrałem. A tyle kasy poszło na łapówki. ;/
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Tak samo jak ten pan wyżej. Strażniku, da się coś z tym zrobić?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Eni i Matt: nic na to nie poradzę Mogę najwyżej po główkach pogłaskać.

Przepraszałem oczywiście za pomyłkę przy cyferce.
Że się tak spytam rzeczowo - po której główce?

Ale w sumie - nie, dziękuję. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Aż mi się ciśnie na klawiaturę - "Matt ja Cię pogłaszczę"
Matt...
SPOILER
Uwaga spoiler!:

najpewniej po twojej łysej pale![color=red]
---[/color] Zaraz obuchem jakimś dostaniesz albo zawołam Paladyna żeby cię potraktował bastardem.
To nie ja zacząłem temat o głaskaniu. ;u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Ale najwidoczniej Ty go zakończysz xD
Jestem dumny z moich 100%



WoW! Jestem zaszczycony Ktoś jeszcze o mnie tutaj pamiętał, bo w dwóch kategoriach dostałem po jednym głosie. A kategorie też niczego sobie - Największy psychol i największy nabijacz postów. Taaa pamiętam te czasy, kiedy w tydzień napisałem 600 postów
Tja, ja się ciągle zastanawiam kto na mnie głosował...
Ważniejsze pytanie - kto na ciebie NIE głosował XD.
← Game Exe
Wczytywanie...