Odznaczenia na forum

Chciałabym zauważyć, że wszystkie te odznaczenia są pisane jak dla mężczyzny - czyżby nacisk na to, że otrzymają je tylko użytkownicy tej płci, czy też zgarniają większość i nie ma sensu tego dzielić?
Odpowiedz
Jak chcesz się na jakieś zalapać to link masz w mojej sygnie. W opisie odznaczenia możemy ci dac formę żeńską .

A poza tym to Tar mądrze gada. Język mamy jaki mamy.
Odpowiedz
Dziękuję Przy okazji zauważyłam, że konkurs o ToEE nie jest objęty "oficjalną" hmm...opieką. To oznacza, że nie będzie odznaczenia dla znawcy tej gry? Z tego co wiem przestrzegamy tam zasad jak dla innych konkursów.
Odpowiedz

Cytat

Chciałabym zauważyć, że wszystkie te odznaczenia są pisane jak dla mężczyzny - czyżby nacisk na to, że otrzymają je tylko użytkownicy tej płci, czy też zgarniają większość i nie ma sensu tego dzielić? wink.gif


Przyprowadź na forum kilkadziesiąt kobiet to to zmienimy
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wiecie co, przyszedł mi do głowy pewien pomysł.

W związku z tym, że niedawno ruszyła druga tura konkursów, po zakończeniu jej wiele osób będzie mieć więcej niż jeden Kielich Wiedzy. Dlatego pomyślałem o dodatkowym Odznaczeniu. Można by zrobić tak, że osoba, która ma 3 lub 5 [ z naciskiem na 3 ] Kielichy Wiedzy, otrzyma dodatkowo [ no właśnie, potrzebna nazwa + obrazek ].

Odznaczenie to byłoby pewnym urozmaiceniem, oraz przede wszystkim byłoby prestiżowe, bo aktualnie stosunkowo dużo osób ma Kielichy Wiedzy.

Co o tym myślicie?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Faktycznie, 5 będzie lepiej.

Większy prestiż.



[Dodano po 29 dniach]

Szukałem czegoś "pod zastawę" ale niestety nie znalazłem nic.

W zamian za to wykombinowałem somthing like that:



"Arcykielich Mędrca" / x / Odznaczenie dla użytkownika, który posiada ponadprzeciętną wiedzę nt. nie jednej, a aż pięciu wybranych gier cRPG. Jedynym sposobem na zdobycie tego Odznaczenia jest analogicznie zgromadzenie aż pięciu Kielichów Wiedzy. / Permanentny

x = ma ktoś pomysł?

Co o tym myślicie, ke?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Proponował bym żeby było 5 z minimum dwoma pagonami, bo jeden to za mało, a trzy to przesada.
Odpowiedz
x = Wielki Znawca.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nazwa: Arcykielich Mędrca.

Tytuł: Zwycięzca pięciu różnych konkursów wiedzy.

Jak i komu przyznawana: Odznaczenie dla użytkownika, który posiada ponadprzeciętną wiedzę nt. nie jednej, a aż pięciu wybranych gier cRPG. Jedynym sposobem na zdobycie tego Odznaczenia jest analogicznie zgromadzenie aż pięciu Kielichów Wiedzy.
Charakter: Permanentny.

Do tego grafika i można wstawać do tabeli.
Odpowiedz
Naprawdę, za długi ten tytuł. Krótko i zwięźle, Wielki Znawca i tyle.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ta, MC ma rację.

"Wielki Znawca" wystarczy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Eee... "Sztandar Porządku" dla spamera takiego jak ja?
Odpowiedz
Kablujesz dużo na innych, to dostałeś.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Swoją drogą dlaczego odznaczenie "Pierwszej brygady" ma na sobie cthulu? Bo tak jakby nie moge znaleźć związku i Cthulu się raczej pozytywnie nie kojarzy.
Odpowiedz
Czy ja wiem czy Ctulhu akurat. Nie wiem czy to nie jeden z symboli chaosu w świecie Warhamca. A poza tym nie ma sie kojarzyć pozytywnie, co najwyzej neutralnie.
Odpowiedz

Cytat



"Arcykielich Mędrca" / Wielki Znawca / Odznaczenie dla użytkownika, który posiada ponadprzeciętną wiedzę nt. nie jednej, a kilku wybranych gier cRPG. Jedynym sposobem na zdobycie tego Odznaczenia jest analogicznie zgromadzenie aż pięciu Kielichów Wiedzy. / Permanentny

Co z tym? Pomysł tak obleciał kurzem, że ledwo widać co to. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...