Wasze telefoniki.

Czy posiadasz telefon komórkowy???

Tak (68 głosów [94.44%])
Nie (4 głosy [5.56%])
Nie posiadałem tela ale jak usłyszałem o czymś takowym jak SYMBIAN to od razu wydałem całe oszczędności na Nokię 6630. Mam do tej pory, i nie narzekam
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Ja posiadam Sony Ericssona K550i,bardzo fajny,posiada 64mb wbudowanej pamięci,aparat 2mpx.
Odpowiedz
Ja już od ładnych kliku lat posiadam Nokie 3310, ale nie jestem jakimś entuzjastom komórek i nie pisze maniakalnie smsów. Poza tym od matuli trudniej uciec
Odpowiedz
Mój nowy telefonik: Sagem 411x

-kamera
-aparat
-bluetooth
-odtwarzacz plików MP3
-słuchawki
-extra gry
- i wiele więcej.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja mam od półtora roku sagema my400X, ale jak tylko się pojawi w Polsce iPhone (apple'a), to sobie kupię, bo ten telefon jest odjechany... dotykowy... pancerna szybka... aluminiowy tył... wi-fi... wszystko, czego cza do szczęścia krasnoludowi... jeszcze miód pitny i gitara


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
SE W810i, takie małe, czarno pomarańczowe, poręczne. Wysyła smsy i robi mi za mp3 - więcej mi do życia nie trzeba.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Heh Matthias, ten telefon to Wolkman ;] SE najlepsze są muzycznie i do nagrywania, ale ja na razie muszę sie zadowolić Samsungiem E250 Ale niedługo mam zamiar kupić SE k550i


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia nie, 02 mar 2008 - 11:21 napisał

SE W810i, takie małe, czarno pomarańczowe, poręczne. Wysyła smsy i robi mi za mp3 - więcej mi do życia nie trzeba.


A ja z zadowoleniem jestem posiadaczem W610i który spełnia dokładnie tą sama rolę. Z jedną różnicą - ma mettalic pomarańczową obudowę...
Odpowiedz
Ja mam SE K750i - To ''mała'' cegła

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Ja se mam SE K550i... Nowsza wersja małej czarnej cegły, z fajnym błekitnym futurystycznym podświetleniem, która na tuningowanych słuchawkach robi mi za mp3 xD

[Seria W ma brzydką kolorystykę ]
Odpowiedz
A ja mam sagema 220x i szczerze tej komórki nienawidzę. Jakość i głośność dźwięku nie pozwalają ci rozmawiać nawet we względnej ciszy.
Odpowiedz
Ja mam dokładnie ten sam telefonik co Matt... SE W810i. Ta sama pomarańczowo czarna kolorystyka i służy mi bardziej jako telefon niż walkman. Nie lubie słuchać muzyki na telefonie. Natomiast do szkolnej rozgłośni radiowej był akurat, bo można było zmniejszać basy w danych kawałkach
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
No dobrze Moje telefony to: stary 6610i, ukochany i najfajniejszy na świecie, niezniszczalny... Taka maszyna do smsów i dzwonienia z przedpotopowym aparatem foto... Bateria trzyma tydzień (genialnie)... Prosty, ładny i nieduży; i nowy 7373. O rany... Jest ładny, ale przez te wszyskie funkcje dodatkowe (aparat, radio, mp3, różne dźwięki) szybko umiera z braku prądu... Ale też jest miły, ma duży telewizor i możliwość mp3-kowania dzwonków. Minusem tego phona jest jego wrażliwość... Niestety bardzo popsuciowalny jest.
Obe of course Nokie
Odpowiedz
Teraz bardziej opłaca się inwestować w karty pamięci do tel. niż mp3

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Dobrze pamiętam czasy, gdy dostałem w swoje ręce nowiusieńkiego Siemensa C31. Po 4 latach powiedziałem sobie, że to mi nie wystarcza, więc zainwestowałem w super maszynę o nazwie Siemens CXT70. Po upłynięciu 2 lat ponownie potrzebowałem coś nowego. Wybór padł na Sony Ercissona K750i, którego posiadam do dzisiejszego dnia.
Ładna historyjka, nie?
Odpowiedz
A to mój:



*Big Love*
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie wiem i nie chcę wiedzieć!

Mój wystarczająco psuje mi słuch, głośniejszego mi nie trzeba.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Karczma

Wasze telefoniki. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...