Amorphous+

Myśleliście, że chomiki były wciągające? Mieliście wrażenie, że już żadna gierka z internetu nie zapewni wam tylu godzin wspaniłej, dającej satysfakcje zabawy? No to byliście w błędzie. Ale co wam będę gadał, sprawdźcie sami:

http://www.newgrounds.com/portal/view/450670

I bądźcie tak dobrzy, by wrzucać tu najdziwniejsze odznaczenia, jakie dostaniecie, wraz z warunkiem, jaki trzeba spełnić, by je uzyskać.

Oto moje:

Pacifist - za 30 sekundowe powstrzymanie się od tłuczenia.
Impressionist - za rozchlapanie 4 różnokolorowych potworków na małym obszarze.
Bloodletter - za zginięcie na 5 różnych sposobów.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Mi tylko wywaliło kilka różnych dziwnych combosów, ale nie powiem wciąga.
Odpowiedz
Ta gra jest masakryczna.

Grałem sobie w to koło 18-20 i wyszły mi np. takie:

- Za rozwalenie Cluttera (tego fioletowego co śmiesznie strzela;p) bez użycia miecza.
- Skłonny do wypadków - za 30 kontaktów z potworkami w ciągu jednej gry. ;d
- Nagroda za kompletne zadłużenie się w potworkach. Tylko, że nie wiem jak to zrobiłem;p Ale.. "It`s good to feel loved.":)
- No i Pacifista też mam, ale ściągnąłem od Ranga. ;p

A ogólnie mam w tej chwili 35 medali. ;p


[Dodano po 22 minutach]

Pograłem chwilę i doszło:

- Eksterminator - za zabicie 1000 gloompów. ;p
- I za spędzenie caałej, pełnej minuty w tym brzydkim, żółtym kleju. ;d

[Dodano po 5 minutach]



Unfortunate - za zginięcie z `rąk` tego niebieskiego skur**wiela, który wyskoczył tuż zza ekranu. Opis do nagrody: `Ale przynajmniej zdobyłeś to odznaczenie.`
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
ja jak narazie odblokowałem 23 nagrody, prszy około 25 minutach grania. Z ciekawszych to

- Friendly (it's good to feel love)
- Bully, za wygnanie gluta z planszy,
- Kid fun, za granie dziesięc minut
- novice, aprientice, hunter i worrior,
- Guerilla Tatcticks, za zabicia gluta innym glutem
Nie chce mi się wszystkich wymieniać
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Mi doszło "Master Zen", za zabicie potworka będąc oślepionym przez czarnego gluta.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
A ubił już ktoś królową? Bo u mnie to był one shot kill, znaczy trzasnęła mnie i po zabawie .

I jakie nagrody odblokowaiście? Ja na razie mam 3: pancerz reaktyny, coś co odpycha od siebie stworki i trzeci którego jeszcze nie sprawdzalem.
Odpowiedz
- Abscente - za włączenie pauzy na 2 pełne minuty. Odznaka z rysunkiem kibla.

[Dodano po 3 minutach]

A, włączyła mi się opcja `hardcore mode` - też to macie?;p

[Dodano po 11 minutach]

Właśnie udało mi się oczyścić to najmniejsze gniazdo!

Nagrody są takie sobie. Odznaka Victory i za Expert za 1000 pkt jednej rozgrywce. No i następny klucz do Rewards. A mam takie:

- Sprint
- Inhibitor
- Instant Wall
- Reactive Armor (tego najczęściej używam;p)
- Hazard Suit - jeszcze nie próbowałem. Zaraz się przekonam.

[Dodano po 7 minutach]

A królowa dostała ode mnie 4 ciosy zanim mi łeb urwała.;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Rang, drugi raz zniszczyłeś mi życie. Najpierw Fae, teraz tym.

Sweet Combo ;p
Persistant
Picky
Solid Swing
Accident Prone
Friendly

I jeszcze tam jakieś za combo i zabite gatunki galaret

Ta muzyczka, która się zwie 'Accelerated Lifestyle' jest mru mru.

[Dodano po 3 minutach]

Unfortunate '

[Dodano po 60 minutach]

Exterminator
Determined (25 zgonów)

i Hardcore Mode
Odpowiedz
- Guerilla Tactics - za zabicie żelki sharpem. ;p Fajnie to wyglądało.

No i dostałem 2gi wolny slot na reward! Fajne, fajne.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja mam nagrodę za 100 zgonów. Z rewardów, polecam działko, ma kilkadziesiąt pocisków i wszystko, co można zarąbać mieczem, jest dla niej na strzała, nawet wielkie galaretki i futrzaki.

Nie mogę przejść dużego gniazda. Czasem zostaje mi już tylko 50 potworków, ale zawsze wtedy robi sie już taki bajzel, że nie ma zmiłuj...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nie zauważam żadnej różnicy. Przeszedłem najmniejsze gniazdo na tym i jakoś nic hardkorowego się nie działo. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A gdzie się go wybiera bo mi chyba cos na oczy padło...

Friendly - jak sie dasz oblezc tym purpurowym.
Odpowiedz
Musisz na niego zasłużyć. Jak trochę posiekasz żelki to Ci powinien się w końcu pojawić.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Już go od dawna mam tylko nie wiem co dalej...

Jackpot - jeśli w wyniku uzyskasz 777
Odpowiedz
Tripple 7. Też to mam.

A co do hardcore mode to naciśnij po prostu ten mieczyk żeby go aktywować. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hardcore mode sprawia, że od razu dostajemy gorsze potworki i nowe gatunki pojawiają się jak chcą, bez żadnych odstępów.

Dostałem nagrodę za 50-krotne walnięcie w coś twardego.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Co jest fascynujące to to że gra zapamiętuje twoje medale nawet po wyłączeniu. Jakiś bajer z plikami tymczasowymi?
Odpowiedz
Fascynujące? Fav, to jest tak powszechne, jak dziury w polskich drogach! Fascynująca jest ilość tych medali i porąbane warunki do spełnienia, by je zdobyć. No isama idea szlachtowanie glutków wielkim tasakiem też jest porąbana...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Ja z dziwnych to mam "Purple heart"
Za skończenie gniazda z purpurowym maleństwem ciągle do ciebie przyczepionym

No w każdym razie ja mam 76medali i chcę wszyyystkie
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Amorphous+ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...