[GIII] Miecz przodków

To są właśnie te skrzynie. U niektórych jest napisane "Skrzynia" a u innych nie ma nic. Proste jak konstrukcja cepa
Odpowiedz
zgadzam się, bo o innych nie słyszałem mało tego, nawet nie spotkałem:)
inni też sie chyba zgodzą
Odpowiedz
Trzeba te skrzynie otwierać w określonej kolejności? Bo ja np. przed chwilą otworzyłem "Stara Skrzynia" w jednym z grobowców w Nordmarze i... nic szczególnego nie dostałem. Jakieś mikstury, zwoje i amulecik gówniany.
Odpowiedz
mam pytanie?

ktos mi powie gdzie dokladniej jest ten nr 21?
Odpowiedz
A więc tak:
Dabu, Skrzynie , to tylko te podpisane "Skrzynia". Te nijak nie podpisane to coś zupełnie innego i nie związanego ze Skrzyniami

Skrzynia 21 jest wszędzie i nigdzie. Skrzynie się otwiera w kolejności. Jeśli otworzyłeś pierwszą skrzynię, nie ważne gdzie ona jest, dostaniesz chyba sztylet asasynów. Jeśli otworzysz 20 i będziesz otwierał 21, to dostaniesz to czego szukasz(ni pamiętam co w niej jest) proste, jak kij basebolowy

A stara skrzynia, to też nie skrzynia, a więc byle co się trafi, ( to coś takiego jak kufer)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
chodzilo mi o to:

21. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wierzy i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat jednego kupca działał)

ale nvm juz znalazlem:D
Odpowiedz
ja ci po prostu mówię, że nie trzeba, bo jeśli chodzi tylko o 21 to możesz iść do której skrzyni chcesz, ale jak po problemie to po problemie
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
← Gothic

Miecz przodków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...