Online meeting

Ja bym sobie chętnie zagrał... najbardziej emocjonująca rozgrywka to strzelanka jakaś... AvP jest fajna...

A może Soldat
Bardzo wciągająca, nic nie wymagająca.
Odpowiedz
No to masz (albo możesz szybko zdobyć) AvP2?

[Dodano po 2 sekundach]

No to masz (albo możesz szybko zdobyć) AvP2?
Odpowiedz
Ja się mogę podpisać przy WH40k, ale moje skille ze strategiami pozostawiają wiele do życzenia... Pozatym, mogę jeszcze z kimś polatać w Jedi Academy.
Odpowiedz
W40k - 4 osoby: Ja, Dany (niechętnie), Tokar, Atis
AvP2 - 4 osoby: Ja, Dany, Strażnik, Taramelion i opcjonalnie Tokar
AA - Ja, Dany, Tokar, Strażnik przy czym pewnie wszyscy musimy pobrać najnowsze wersje.
Dungeon Siege I lub II - 3 osoby: Ja, Dany, Tokar
Heroes - 5 osób: Ati, Tokar, Dany, Tamc., a ja musiałbym pobrać.
W3 - 4 osoby: Eni, Tokar, Ja, Tar

Ktoś chce się jeszcze dopisać?
Odpowiedz
O so chosi z tymi krewnymi czy rodziną na ajo.pl? :u

[Dodano po 4 minutach]

Dobra, nieważne. Zasysam AvP2 i mogę pograć.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ale pograć to będę mógł pewnie dopiero jutro. Chyba, że ktoś ma konto premium na rapidzie użyczyć. Jak nie to koło 24 dopiero skończę ściągać. Albo nie umiem liczyć. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hmm, AvP2 mam oryginał, musiałbym sprawdzić wersję po patchu, nie wiem, czy się wszystko zgra.

Cytat

W 2n1 mogłbym się tylko pobawić do czasu gdy Dany z Tokarem by sie zgrali i mnie rozłożyli na łopatki.

Powiem tylko: lol.

Mogę Warcrafta3, chyba mam jeszcze na dysku, ale pirat. No i nie jestem super

Soldat to fajny pomysł

Z AA i WH40k byłoby dużo zabawy, by wersje były dobre.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ten, no. W40k to ja mam takie coś:

"Warhammer 40000: Dawn of War, Dark Crusade" - o to Wam chodzi czy nie bardzo? ;p Mam oryginalną płytkę, nie wiem skąd i jeszcze nigdy w to nie grałem.

[Dodano po 2 minutach]

A, oprócz tego z gier, które mam:

- Diablo II
- Red Alert 2
- ID 2
- BG I i II
- NWN

Tyle w tej chwili na stanie.

No chyba, że ktoś ma ochotę na FM 2008.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A ja to bym chętnie drużynowo pograła w NWN albo IWD. Do tego mikrofon i można całą noc pykać
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Z czystej matematyki wiadomo, że w W40k 2n1 nie da sie wygrać Dany. To byłoby tylko kwestią czasu gdybym przegrał albo kiedy bym sie zgapił jak wtedy z Dawidem.

Zatem:

W40k - 5 osób: Ja, Dany (niechętnie), Tokar, Atis (noob), Matt (noob)
AvP2 - 4 osoby: Ja, Dany, Strażnik, Taramelion i opcjonalnie Tokar, Matt
AA - Ja, Dany, Tokar, Strażnik przy czym pewnie wszyscy musimy pobrać najnowsze wersje.
Dungeon Siege I lub II - 3 osoby: Ja, Dany, Tokar
Heroes - 5 osób: Ati, Tokar, Dany, Tamc., a ja musiałbym pobrać.
W3 - 5 osób: Eni, Tokar, Ja, Tar, Dany

Jeśli chodzi o W3 to niech ktoś rozgarnięty powie do jakiej wersji mam patchować.

Mamy więc AvP2, W3 i W40k w odwodzie.
Odpowiedz
W Hirołsów 3 też bym mógł popykać, ale najpierw musiałbym też zassać.

A W3 mam jedynie pirata na jakieś płytce.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Gramy przez hamachi więc pirat czy nie, nie powinno mieć znaczenia. Tylko, żeby wersje się zgadzały.
Odpowiedz
Aha, chciałabym jeszcze powiedzieć, że jeśli chodzi o WH40k to ja się ograniczam tylko do podstwki, bo tylko to mam.
Odpowiedz
A ja nie wiem co to `hamachi`, ale pewnie się dowiem.

*Noob.*
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ekh: siebie wymienia się na końcu

Okej, AvP2 w tej chwili się instaluje, patcha pobrałem. A Soldat to naprawdę niezły pomysł

Matt: To programik, który tworzy wirtualną sieć LAN (czy jakoś tak). Dzięki temu nei trzeba się ładować na jakieś "oryginalne serwery" i takie duperele.
Odpowiedz
Ale JA nie jestem skromny Strażniku .

Z AvP mogą byś u mnie problemy .
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Online meeting - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...