Online meeting

Szukam chętnych do jakiejś partyjki czegoś po sieci. Jestem otwarty na propozycje różnych gier i gatunków. Czas się w końcu jakoś rozerwać, a nie tylko po skirmishach młócić. Mam nadzieje, że sytuacja z siecią mi się ustabilizuje w ciągu najbliższych dni i nie będzie problemów z łączeniem.

Zatem, jakieś propozycje?
Odpowiedz
Obojętnie. Byle by mi ruszyło. Czyli nic nowego i wymagającego dobrej karty graficznej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Szkoda, że usunąłem, ale można pograć w CoDa2. Zawsze jest UT, Warhammera mi się narazie nie chce. AvP2, AA, TrackMania, ET.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
CoD 2 ma Moc, tylko kurde płytka mi zaginęła ; /
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mogę zaprosić do Swata 4, ale ta giera wymaga nieco więcej niż tylko skilla. Mianowicie TSa .
Odpowiedz
Ja tam jestem chętny Kiedyś sporą popularnością na tym forum cieszyło się gierczenie po sieci z forumowiczami w Heroes III, ale po pewnym czasie nie było chętnych Fajnie by było wznowić taką akcje.

Ale co do gry to jestem otwarty, byle to nie była samochodówka czy symulator, bo tych nie trawię
Odpowiedz
A może Diablo?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No to jak widzę padło parę propozycji. Jeśli o mnie chodzi to tak:

1. Avp2 - oki bez problemu. Mam, Dany ma. Poza tym ze dwie osoby jeszcze by się przydały. Panowie znajdziecie/pożyczycie? Jest szansa?
2. Warhammer 40k - ja tam zawsze i wszędzie ale już wiem, że na forum specjalnego entuzjazmu nie ma jeśli chodzi o tą gierkę.
3. CoD2 - nigdy nie grałem i nie mam. Musiałbym pobrać.
4. AmericasArmy - tutaj musiałbym pobrać nową wersje ale to bezpłatna gierka więc raz dwa. Jestem za.
5. Trackmania - kiedyś widziałem ale obecnie nie mam i nie znam w sumie.
6. Diablo - nigdy w sumie nie grałem, nie spodobało mi się, nie mam
7. Heroes - nie mam ale pobranie to nie duży kłopot raczej. Jestem za.
8. Swat 4 - swego czasu zjadłem na nim zęby po lanie. Jeśli chodzi o coop vs boty to mnie już to nie kręci, a koncepcja death matchu mnie już nie rusza. Nie pasuje mi taka rozgrywka to symulatora działań policji .
9. Ut 2k4 - zawsze i wszędzie. Niestety III mi wyparowała z dysku ostatnio.

Co ja mogę zaproponować?

Dungeon Siege I i II
- miła, niezbyt wymagająca pod względem umiejętności i komputerów gierka hack&slash. W sam raz, by pobiegać sobie w drużynie.
Disciples 2 - w sumie nigdy nie grałem ale dosyć to podbne do heroes.
Tzar - następca warcrafta II, bardzo podobna grafika i styl rozgrywki ale bardziej rozbudowany.
Jedi Knight II / Jedi Academy - by poganiać się z mieczami.
Dungeon Keeper II

To co zaznaczam na pomarańcowo oznacza, że jestm jak najbardziej pozytywnie nastawiony . Teraz wy się wypowiadajcie, by można było coś ustalić.
Odpowiedz
Jeszcze co do listy, to DSy, JK2/Academy, Dungeon Keeper 2 tyż, ale mi się savy zwaliły ostatnio

TrackMania to darmowa ścigałka, w której bije się rekordy czasowe na fikuśnych trasach.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jak będziecie grać w Heroes III to i ja się piszę
Poza tym - tylko najpierw muszę powalczyć z ustawieniami, bo póki co nie chodzi - Settlersy 3 i 4
Odpowiedz
Ze ścigałkami ten problem jest głównie, że chwile się walczy z przeciwnikami, a potem tylko z trasą.


Niech się inni wypowiadają.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia śro, 30 lip 2008 - 11:57 napisał

Jak będziecie grać w Heroes III to i ja się piszę

Ja również chętnie zagram.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Z heroesami jest ten problem, ze im więcej graczy tym robi się nudniej bo trzeba dłużej czekać na swoją kolej. Niestety, system turowy rządzi się swoimi prawami.

BF2SS? W sumie żadna róznica ten FPS czy tamten. Osobiście nie mam i musiałbym pobrać.
ROME TW? Z tego co pamięta można toczyć tylko chyba potyczki i to z dosyć kiepskawymi ustawieniami samej rozgrywki. Chociaż może chrzani mi się z Medievalem...
Odpowiedz

Cytat

Z heroesami jest ten problem, ze im więcej graczy tym robi się nudniej bo trzeba dłużej czekać na swoją kolej. Niestety, system turowy rządzi się swoimi prawami.


No właśnie, niestety to jest największy mankament tej gry, jak się pyka przez sieć. Jak już mówiłem, swego czasu się grywało i wychodziło to całkiem nieźle w 2-4 osób (z tymże, że jedna taka partia trwała cholernie długo). Im więcej osób, tym gorzej niestety.

Cytat

1. Avp2


Jak dla mnie nie bardzo. Gry nie mam, musiałbym pobrać Poza tym grałem w to dawno temu i niewiele, więc doświadczony raczej nie jestem

Cytat

2. Warhammer 40k


Ok, mi tam pasuje. Kwestia zainstalowania na komputerze i ustalenia czy z dodatkami czy bez.

Cytat

3. CoD2


Nie mam, nie grałem.

Cytat

4. AmericasArmy


Swego czasu brat grał, mam nawet to jeszcze na komputerze. Z tymże jakiegoś entuzjazmu ta gra we mnie nie wzbudza (ile się tam czeka na głupi respawn...). Mógłbym popykać.

Cytat

5. Trackmania


Tak samo jak Ekhtelion.

Cytat

6. Diablo


Zawsze i wszędzie (czyt. tak)

Cytat

7. Heroes


Zawsze i wszędzie (czyt. tak) Problem tylko z tymi turami i długością rozgrywki.

Cytat

8. Swat 4


Nie mam, nie grałem i raczej nie zamierzam

Cytat

9. Ut 2k4


Nie mam na kompie obecnie :'/

Cytat

Dungeon Siege I i II


Spokojnie mogę popykać (ale bez dodatków).

Cytat

Disciples 2


Patrz wyżej, tylko tu też leży problem tur i długości rozgrywki.

Cytat

Tzar


Jakbym dobrze poszukał płytki to bym znalazł Mogę pograć.

Cytat

Jedi Knight II / Jedi Academy


To pierwsze mam (a co za tym idzie zagrać mogę), tego drugiego niestety nie

Cytat

Dungeon Keeper II


Tu jest problem, bo na XP mi po kilkunastu minutach się wiesza.

To ja jeszcze zaproponuje:
*Warcraft III
*Company of Heroes
*Civilization (I, II i IV)
*Age of Empires (II i III)
Odpowiedz
Ekhu chcesz grać, a ciągle tylko marudzisz ;>
Odpowiedz
Ja to bym się pisała na zaproponowanego przez Tokarka Warcrafta III. No i jeszcze może Diablo, ale musiałabym się wcześniej do niego dorwać
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
W AvP2 chętnie zagrałbym przez sieć. Nie robiłem tego od wielu lat, ale gierkę mam na wyciągnięcie ręki.

Heroesów i Warhammera 40k niedawno sprzedałem.

AmericasArmy musiałbym ściągnąć.

Pozostałych rzeczy albo nie znam albo nie mam (albo jedno i drugie). Od siebie mogę zaproponować:
- w MMO w Tabula Rasę albo Guild Wars (jeśli ktoś ma) można popykać razem
- C&C3 z dodatkiem lub bez niego
- UT 3 (oryginał mam od kumpla)

W C&C3 mogłaby jeszcze jedna osoba (szwagier) popykać.
Odpowiedz
Czep się płota, a nie mnie Ati . Starm się obiektywnie filtrować w to co warto grać, a na co nie warto zwracać większej uwagi.

Civka IV to tez jakieś rozwiązanie, mam nawet na HDD. Ale niestety tutaj tez można usnąć jak przy heroesach
C&C3 już nie mam. Leżał na HDD przez parę miechów ale się żeś nic nie odzywał Strażniku wiec poleciał w niebyt.
W3 - no cóż ja tam nie przepadam za ta gierką... ani to W2 ani to W40K ale dla dobra ogółu mogę spróbować.

To jak na razie widzę tak:

W40k - 3 osoby: Ja, Dany (niechętnie), Tokar
AvP2 - 3 osoby: Ja, Dany, Strażnik i opcjonalnie Tokar
AA - Ja, Dany, Tokar, Strażnik przy czym pewnie wszyscy musimy pobrać najnowsze wersje.
Dungeon Siege I lub II - 3 osoby: Ja, Dany, Tokar
Heroes - 5 osób: Ati, Tokar, Dany, Tamc., a ja musiałbym pobrać.
W3 - Eni, Tokar, Ja muszę pobrać

Podsumowanko:

do W40k brakuje nam jednej osoby by móc grać 2n2. Ktoś jeszcze chetny? W 2n1 mogłbym się tylko pobawić do czasu gdy Dany z Tokarem by sie zgrali i mnie rozłożyli na łopatki.
do AvP2 brakuje również co najmniej 1 gracza.
AA - jest to jakieś rozwiązanie. Ktoś jeszcze chętny?
DS I lub II - tutaj tez brakuje jeszcze z jednej osoby, by się fajnie grało. Choć we 3 tez powinno być spoko.
Heroes - można by grać pucharowo 1n1. Bo wszyscy razem to byśmy się chyba pospali. Chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje?
W3 - patrz jak W40k. Brakuje jeszcze jednej osoby do szczęścia.
Odpowiedz

Cytat

Heroes - można by grać pucharowo 1n1. Bo wszyscy razem to byśmy się chyba pospali. Chyba, że ktoś ma jakieś inne propozycje?

Jak liczba graczy się nie ulegnie zmianie to ten system najbardziej będzie odpowiadać. Jeśli jednak znajdziemy jeszcze chociaż jedną osobę - wtedy dla urozmaicenia można by losować drużyny dwuosobowe i grać każda z każdą.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Online meeting - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...