[Diablo] Ulubione zadania

Mnie najbardziej podobało się zadanie, w którym trzeba było pokonać trzech barbarzyńców przed walką z Baalem. Całkiem ciekawy był również quest z pierwszego aktu, w którym należało uratować Decarda Caina.
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Diablo, Mefisto i Baal - to chyba najfajniejsze
PRAYNE DE CRABUG AHM KEIKE RINEDERE BE-YOGT IGLO KES GRON !!!

"When a Man Lies He Murders Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which Men Miscall Their Lives
All This I Cannot Bear to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation Take Me Home"
+CLIFF BURTON+
+27.09.1986+
Odpowiedz
Moje ulubione questy w Diablo II to Starożytni(chyba najtrudniejsi przeciwnicy w grze...), Izual, Piekielna Kuźnia i zabicie Diablo.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Moje ulubione to:
1. Uwolnienie Decarda
2. Zabicie Andariel
3. Zabicie Mefisto
4. Zabranie tego młotu dla Chairsy

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Lubie zadania z 5 i 3 aktu. Szczególnie walka ze starożytnymi i zabicie Baala
Odpowiedz
Ludzie! Przecież ta gra służy do stworzenia niepokonanego bohatera, który nie tylko zniweczy plany złym siłom, ale także skopie kilka praworządnych tyłków na duelach BN!!!
Najlepsze zadanie? Czy ma to sens? Trzy razy powtarza się to samo zadanie, a emocje potęguje dopiero kolejny level (szlag mnie jasny trafia, jak wskakuję na 29lv... jeszcze AŻ JEDEN poziom do wymarzonej 30'tki, a potem to już z górki (bynajmniej dla mnie...).
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Mi się podobają dwa

[/b]Zabić Diablo

[b]
Zabić Bhaala
Odpowiedz
To walnąłeś uzasadnienie...

Dla mnie to pokonanie Starożytnych. Pierwsze zadanie którego się tak naprawdę bałem. Dlaczego ?
- nie można się teleportować
- to w końcu trzech na jednego (przeciętnie)
- pierwszy raz nie wiedziałem czego się spodziewać
- ich umiejętności - najgorszej jest jak jeden wyzwala po uderzeniu błyskawice. Mój najemnik przeważnie tego nie przeżył (poza poziomem Piekło o dziwo )
Nagroda jednak była warta wysiłku. Poza tym to jedno z nielicznych zadań, gdy nie chodzi o wykończenie celu
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A ja zawsze lubiłem zadania z 2 aktu. Latanie po pustyni i szukanie części do Laski Horadrimów. No i V akt. Ale chyba dlatego, że najmniej razy go przeszedłem. I jeszcze nie zdążyły mi się `znudzić`. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
To i ja dorzucę swoje trzy grosze - najfajniejszym zadaniem było zabicie Demonologa. Tajemnicze Sanktuarium, cóż za lokacja.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Zabić hrabinę. Dlaczego? Bo wiąże się z nim ciekawe wspomnienie. Nie pamiętam ile miałem lat, ale to było jeszcze w czasach, gdy się przejmowałem. Wstępne poziomy wieży do tego stopnia wkręciły mnie w klimat, że jak hrabina krzyknęła jakiś tekst o mojej przedwczesnej śmierci, to aż podskoczyłem na krześle. Pierwszy i ostatni raz dałem się tak omotać...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Zabicie wielkiej rady w mieście świątyń, i pokonanie upadłego Anioła.
Odpowiedz
moje to zabic diablo
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Elthran dnia nie, 10 wrz 2006 - 21:01 napisał

Mnie najbardziej podobało się zadanie, w którym trzeba było pokonać trzech barbarzyńców przed walką z Baalem. Całkiem ciekawy był również quest z pierwszego aktu, w którym należało uratować Decarda Caina.


Mnie też się te zadanie podobało z barbami jak i z Cainem. Również zabicie Krwawej Orlicy i misja z kostką Horadrimów jest ok
Odpowiedz
Moim ulubionym, może nie samym w sobie zadaniem, jest:



No i oczywiście pamiąteczka:




Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ulubione zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...