[MA1] Mass Effect

Słyszał kto o Mass Effect? Proszę o umieszczanie wiadomości na jej temat.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Wait wait wait... to już się dzielimy przemyśleniami o Mass Effect?
Odpowiedz

Cytat

http://www.gram.pl/news_8gvkHOq0_Zobacz_ga...ass_Effect.html - wyście to widzieli? Po czymś takim mam ochotę jednak podpalić wszystkie studia nagraniowe w Polsce + siedzibę CD Projektu. "Największa lokalizacja w Polsce", jasne jasne. Jak narazie najlepiej brzmi tylko Saren. Chociaż jakby na to inaczej spojrzeć to wszyscy mówią w myśl zasady "Przepraszam, nie mogę mówić bardziej naturalnie, bo mam kij od szczotki w odbycie". "Nilus"... no ja się chyba zastrzelę, "Najlus", piżmaki, jego imię pisze się "Nihlus". A Ambasador Udina to już po prostu porażka na skalę światową... aż boję się słuchać jaki głos będzie miał Joker... a jak Kaiden nie będzie się jąkał to wyrzucę komputer przez okno... Rada do wszystkich: grajcie w oryginalną, angielską wersję językową, a jak wasz angielski kuleje, to też grajcie w angielską wersję, tyle, że już z polskimi napisami. Nie odgrywajcie masochistów, nie warto...


Słyszałem, rzeczywiście strasznie sztywno im to wyszło Nic nie poradzimy na to, że pełne polonizacje to straszna kaszana. Na palcach jednej ręki mogę policzyć takie, które wyszły naprawdę dobrze. Pozostaje tylko odpalić wersje kinową i delektować się normalną grą.

Co do wcześniejszej premiery. Faktycznie Ammon te pięć dni to miła niespodzianka, lecz niesmak pozostaje nadal. Tym bardziej, że to już nie pierwsza taka wpadka CDP. Niewiele się zmieniło w temacie utrzymywania terminów, brak poprawy. To nadal piętnaście dni obsuwy jak na to nie patrzeć.
Odpowiedz
Mam pytanie:
O tuż myślałem że premiera będzie 26 czerwca idę do Saturna 6 lipca, a tu " Jeszcze nie wyszło" i nie wiem kiedy jest ta premiera bo w Empiku też nie ma.
Proszę o szybką odpowiedź.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
12 lipca...
Odpowiedz
A jak miałeś pre-ordera to ME powinnobyło zawitać do ciebie wczoraj (a w ramach "bardzo cię kochamy nasz kilencie" to nawet przedwczoraj), tak jak do mnie. No ale cóż... ja sobie poczekam jeszcze trochę. Pieniądze na nową kartę graficzną tak szybko się nie uzbierają... póki co, mogę dzielić się z wami moimi przemyśleniami z wersji konsolowej. Ma ktoś problem z questem/towarzyszem/czymkolwiek? Walić do mnie (chociaż mieć jakiś kłopot z questem w ME...? Ta gra jest prosta jak konstrukcja cepa...). Usługa całodobowa.
Odpowiedz
Mam pytanko a nawet dwa heh (do all co mają już ME)
Jak pierwsze wrażenia ?
Zastanawiam się właśnie czy zakupić tę grę Muszę przyznać że zapowiedzi, trailery zrobiły na mnie dobre wrażenie
Mam nadzieję że mój sprzęt sobie poradzi :

Procek: Athlon 3200+
Ram: 1GB
Karta graficzna: Radeon x1950


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Cytat

Procek: Athlon 3200+
Ram: 1GB
Karta graficzna: Radeon x1950


Spokojnie będzie śmigać.

Cytat

Jak pierwsze wrażenia ?


To tak w dwóch zdaniach.

Świetny aRPG, niezła fabuła i bohaterowie, ciekawy system walki, strasznie wciąga. Osobiście polecam, choć gra jest jak dla mnie ciut za krótka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wto, 22 lip 2008 - 15:20 napisał

Spokojnie będzie śmigać.



To tak w dwóch zdaniach.

Świetny aRPG, niezła fabuła i bohaterowie, ciekawy system walki, strasznie wciąga. Osobiście polecam, choć gra jest jak dla mnie ciut za krótka


Hmm i tego właśnie nie lubię w cRPG, że są zwykle krótkie ... Taka gra wręcz Cię wsysa, rozwija się akcja i nagle szybki koniec heh


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Gram w MassEfect nie zła gierka no nie powiem.Nawet daleko już doszlem fajna grafika ,nawet fajnie w niej przeklinają
Odpowiedz
Y, gdzie oni przeklinali?
Odpowiedz
Zakupiłem grę i wczoraj troche popykałem
Denerwuje mnie trochę polski dubbing ale ogólnie gra zrobiła na mnie dobre wrażenie


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Polski dubbing można ominąć instalując orygnalną, angielską wersję językową, co gorąco polecam, bo należy jej się złoty medal (brawa dla femShepard, Sarena i Kaidana).
Favar, klną tu i ówdzie. Zdarza im się, szczególnie Wrexowi XD.
Pierwsze wrażenia? Już były. Gra jest moim zdaniem genialna. Mam za sobą około pięciu walkthrough'ów różnymi klasami i charakterami. Za każdym razem odkrywa się coś nowego. Czekam na ME2.
Odpowiedz
Przede wszystkim bardzo mi się spodobało tworzenie postaci ... możliwośc wyboru przeszłosci itd
Poza tym walka jest bardzo ciekawa i na razie fabuła też się zapowiada dobrze (wczoraj zacząłem )
BTW nie chce mi się teraz odinstalowywać, żeby mieć angielski dubbing ... jakoś przeżyje


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Walka jak na cRPG'a jest nietypowa, bo czystko strzelankowa (TPP + zajawa z chowaniem się za przeszkodami czysto z Gears of War) i zręcznościowa. Na padzie gra się świetnie, polecam.
Iluvatar, wierz mi, warto dla angielskich głosów i odinstalować polską wersję. A czy przypadkiem nie można przenieść save'ów z polskiej do angielskiej wersji?
Odpowiedz

Cytat

A czy przypadkiem nie można przenieść save'ów z polskiej do angielskiej wersji?

Można ale trzeba odistaloooooować ... a następnie znowu zainstaloooooować Trochę to trwa


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
No, muszę przyznać, że ME długo się instaluje... no, ale na szczęście na konsoli tego problemu nie ma XD.
Odpowiedz
Polska wersja nie jest taka zła Dorociński to kawał drewna, ale im dalej idzie fabuła, tym bardziej się wkręca i wychodzi mu to całkiem nieźle (albo to ja się przyzwyczaiłem do jego głosu ). Natomiast reszta aktorów jak dla mnie odwaliła kawał dobrej roboty i nie ma co na nich narzekać.

Poza tym o polonizacji rozmawiamy tutaj --> http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=10704

Co do instalacji to faktycznie trzeba mieć anielską cierpliwość Choć zawsze jest czas na zrobienie sobie kawy, zapoznanie się z instrukcją i.t.p.
Odpowiedz
Gorzej jak instrukcję masz już przestudiowaną, albo po prostu jej nie potrzebujesz XD.
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...