Amn

Może coś więcej napiszesz o tej grze ? Jakąś reklamę i listę zalet ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Zalety? Toć to nasi wrogowie są, co z nimi wojnę prowadzimy...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Zacznę od tego że władcą jest tam nie kto inny jak Grotsiu

Co się stało ze srebrnymi marchiami?
Czyżby gra została tak nazwana nam na złość? Mam nadzieję, że to szczyt jego możliwości w złośliwościach.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia nie, 27 lip 2008 - 18:05 napisał

Zalety? Toć to nasi wrogowie są, co z nimi wojnę prowadzimy...


Cytat

Mieszkańców ogółem: 51
Aktualnie w krainie: 1


Toż to cienie są...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia pon, 28 lip 2008 - 10:03 napisał

Toż to cienie są...


No bo Tar na Fae się ich tępi
Uważaj. ONI tu są. ;o
Ekipa Oro też tu jest. Radziłbym Stromowi (z Orodlin Team), który otrzymał prawa do Vallheru (niepełne) o zainteresowanie się sprawą, bo taka gierka z błędną stopką może popsuć reputację choćby u zagranicznych gości gdzie Vallheru jest coraz bardziej popularne.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia nie, 27 lip 2008 - 18:05 napisał

Zalety? Toć to nasi wrogowie są, co z nimi wojnę prowadzimy...

*Popatrzył na swoje ID 13 wzrokiem strwożonym..* Eee... Rang, ale nie karacie chyba zdrady śmiercią/kasacją konta/spaleniem płyty głównej?
Ja tam tylko mechanika... przysiegam
Zastanowię się. Dobra, już mam. Śmierć zdrajcom! Śmierć dezerterom! I przy okazji, śmierć kotofilom!

No i wciąż mnie zastanawia, czy to jest naprawdę nam robione na złość, czy też mam o sobie zbyt wysokie mniemanie...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
No cóż, gra narazie biedniutka i dużych szans jej nie daję, ale co tam Pożyjemy, zobaczymy.
P.S. Tam jest pół fae xD
Nawet ja tam mam konto
Niezła gra 30, min temu założyłem konto i już mnie wciągnęło ..
"Niezła" pewnie dlatego, że jest to pierwsza era, do tego początki. Grałem w Marchie - poprzedni twór Amnu. Na początku było nawet za łatwo i graczy mechanicznych może to cieszyło, ale co do fabuły...nie wiem, czy sztuczne jej napędzanie, liczne listy od władcy o danej sesji (nie raz zapychały mi skrzynkę i człowiek się w...ielce unosił).
Z różnic (poza nazwą) widzę tekst tytułowy (są błędy interpunkcyjne, ale szczegół) oraz jakieś forum osobne (wygląda przyzwoicie, ale czas pokaże). Mam nadzieję, że Gart zaspokoi swoją potrzebę gry i przestanie nam się wtryniać tutaj
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
I niech nie przysyła nam swoich agitatorów, już się jednego musiałem pozbyć i to 3 razy.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Ha! A ja nie mam tam konta (bo mi je usunięto) xD
Jestem dumny z moich 100%



Ja gram na amnie i powiem, że wciągnęło mnie to tak, jak faerun, a jeszcze żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak fae


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Może to fakt, iż na dzień dobry dostałeś Inkwizycję? [Odpowiednik Lega na Fae]
← Gry ogólnie
Wczytywanie...