[GI] Walka czy Magia

Ja magii nie używam w ogóle, preferuję styl łowcy: miecz jednoręczny i łuk. Jeśli chodzi o magów to jest to ścieżka dość ciekawa. Co prawda na początku jest ciężko, ale później, jak się już zdobędzie kilka kręgów i ciekawe runy, to mag wymiata . Mimo to wolę grać wojownikiem, taki styl gry sprawia mi większą przyjemność i gram tak prawie zawsze .


Odpowiedz
gdyby był tak rozbudowany sposób magi jak w gothic III to z pewnością wolałbym grać magiem a tak to wole walkę
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Niestety nie grałem w Gothica III więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, choć nie wątpię że jest świetny. Ale pewnie i tak chwyciłbym za miecz niźli włożył szatę maga .


Odpowiedz

Użytkownik Archol dnia Feb 13 2007, 09:24 PM napisał

Niestety nie grałem w Gothica III więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, choć nie wątpię że jest świetny. Ale pewnie i tak chwyciłbym za miecz niźli włożył szatę maga  .

[post="54483"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



no to musisz spróbować ...uwązam że większośc poprze mnie ze kula ognia z gothica 3 jest o wile bardziej realistyczna niż ta brzydka bezbarwna kula ognia z G 1
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Niestety nie pogram w trójeczkę bo moja maszyna go nie udźwignie .

Hmm, zrobił się mały OT więc te posty pewnie zostaną usunięte .


Odpowiedz
JA WOLE MAGIE ALE WAłKA TESZ JEST SUPER JA MAłEM WSZYSTKIE KRENGI I MIECZ DWURECZNU
  • rainbowfacet01.jpg
Odpowiedz
A ten screen z Diablo to a propos czego?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Zawsze gram magiem w Gothica, bo:
- czary na wysokim poziomie są niesamowicie silne
- jeśli odpowiednio rozegra sie grę magiem można walczyć równie dobrze mieczem (tylko jednym niestety)
-można opanować kusze jeśli zastosuje się trik (straż + kadet magii )

Magia jest nudna to fakt, ale na pewno nie jest gorsza do miecza, powiedział bym nawet że przerasta go siłą. Ostatecznie wybieram magię
Odpowiedz
Walka pewnie bo to najlepsiejsza jest tak se zrobie takiego pudzina i wymiatam mieczem!!!!!!
Odpowiedz
Ja też walczyłem mieczem ale miałem w zapasie takie magie jak kula ognia czy światło.
Odpowiedz
Ja zawsze wale mieczem (czasem toporami) łuk zawsze mam pod ręką. Magii wogóle nie używam.
Odpowiedz
Dobrze być mistrzem magii i mistrzem miecza

Moja Rada : najpierw ucz się magii a na końcu ćwicz walkę bronią dwuręczną

Będziesz wtedy super mistrzem miecza i magii
Odpowiedz
moja rada jest inna: najpierw ucz się walki mieczem a potem magii...


Odpowiedz
Ale wybierasz SaintMaster broń jednoręczną czy dwuręczną?

Moja rada:Broń Dwuręczna-ma dwie zalety
1-Jak masz szatę ognia i do tego jakiś miecz dwuręczny to wyglądasz cool-wyciągnij miecz i zrób screena
2-Zadaje więcej obrażeń niż jednoręczna


















Odpowiedz
NIENAWIDZĘ UŻYWAĆ CZARÓW! Wystarczy mi dobry mieczyk i pare kolesi do bicia.Zdecydowanie bardziej lubię walczyć mieczem.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Walka bronią jednoręczną bądź dwuręczną jest oczywiście ciekawsza niż używanie magii, ale nie wolno jej lekceważyć. Przecież "czarowanie" nie musi być nudne i ciężkie. Poza tym magią zrobimy największą demolkę, jaką da się zrobić w Gothic'u
Odpowiedz
Ja na walkę z bliska uzywam broni dwuręcznej (wcześniej jedno), a jak nie skutkuje, to z ciężkiej kuszy.
Odpowiedz
Walka, walka, walka.

Dobry mieczyk, ładny styl i rach, ciach, ciach.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ciężko powiedzieć. Jedno fajne i drugie. W magi masz czary obszarowe. Chociaż jak podejdą i tak trzeba wyjąc miecz. A wojem rachu ciachu i po sprawie. Ale mag też ma coś w sobie ;d Więc sam niewiem Ale częściej grałem wojem.
Odpowiedz
Jak lubię magię i najchętniej gram klasami z nią związanymi, to magia w Gothicu zupełnie mnie nie pociąga. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak solidny topór.
Odpowiedz
← Gothic

Walka czy Magia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...