[GI] Ulubiona Kopalnia

Jaka jest moja ulubiona Kopalnia?
Zastanawiam się, pomiędzy Starą Kopalnią, a Wolną Kopalnią. Obie mi się podobają, w obu musimy wykonać misję potrzebną, aby potoczyć całą fabułę do przodu.
Hmm... Po krótkim zastanowieniu, stwierdzam że Stara Kopalnia jest trochę lepsza. Najprawdopodobniej, to pierwsza Kopalnia jaką zwiedziliśmy (Mówię "prawdopodobnie", ponieważ niektórzy od razu po zrzuceniu do Kolonii, chodzą nie wiadomo gdzie, np. do Kanionu Trolli). Panuje w niej ten nie powtarzalny klimat, świetnie się w niej spędzał czas. Warto też jest tam się nieco pokręcić, można znaleźć parę rzeczy, które są wartościowe, a także porobić sobie jaja ze strażników. Niestety, Kopalnia zawaliła się, więc nie można było już jej odwiedzać, a Gomez zaatakował Wolną Kopalnię, przez co bardzo mnie zdenerwował...


Pozdrawiam, Cruoris

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
Ja też wolę Starą Kopalnię, jest bardziej przemyślnie zbudowana i odwiedzamy ją w dość "sprzyjających" okolicznościach, bo w nowej odbywa się tylko walka ze słabszymi rywalami

Odpowiedz
W nowej kopalnii właśnie jest trudniej, ponieważ poza lepszymi pełzaczami masz strażników

nie zmienia to faktu że lepsza jak dla mnie jest Stara Kopalnia, pewnie dlatego że jak na porządną kopalnię przystało ciągnie się w dół

Poza tym w SK można se spokojnie pochodzić a w NK trzeba ciągle walczyć i nie mam czasu na zwiedzanie
Odpowiedz
Ja wolę Nową, można tam ładnie expić ;p


Odpowiedz
Ja jestem za nową. Powód post wyżej.
Odpowiedz
Definitywnie zgadzam się z przedmówcami.

Wolna Kopalnia - to jest to.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
moja ulubiona kopalnia to stara
Odpowiedz
Ja uwielbiam wolną kopalnie te walki w tunelach.
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Kopalnia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...