[GI] Trudne potwory

Jak na sam początek gry, to cieniostwór był najtrudniejszy Potem to już jedynie lekkie problemy ze starszymi braćmi ścierwojadów, zębaczami. Jak przy atakowały w wszystkie naraz a nie doceniało się ich siły szybko można było odejść na inny świat
Odpowiedz
Dla mnie brzytwy, orkowie-strażnicy, cieniostwory, no i może zombie, ale później znalazłem na nie sposób: gdy przybliżają się i stoją przed tobą podnoszą rękę jako znak ataku. Wtedy ich atakujemy i odbieramy życie. Cieniostwory to chyba do VI rozdziału, ale myślę że pokonałbym je pod koniec V rozdziału. Orkowie-strażnicy zawsze występują w grupach, więc to dłuuuga walka. Brzytwą rzadko odbierałem życie, a one mi często, ale pod koniec gry łatwo z nimi było walczyć.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Cóż Gothic jest pełen przeróżnych i trudnych do zabicia bestii. Są jednak takie, które tą trudnością się wyróżniają. Przede wszystkim demony, cieniostwory i brzytwy. Najbardziej uciążliwe, w dodatku bronią się przed ciosami, co jeszcze bardziej utrudnia nam ich zabicie. Orkowie też są niebezpieczni, kiedy walczą w grupie, gdyż potem trudno wiedzieć z którym tak naprawdę się walczy
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Norticus_Noctum dnia śro, 04 maj 2005 - 20:11 napisał

6 Ludzie w Starym Obozie po teleportacji(Gomez,Arto,Blizna,Kruk).



Ja ich z ciężkiej kuszy rozwalałem.

1. Smoczy jaszczur
2. Zębacz
3. Brzytwa
4. Horda szkieletów + mag, który robi nowych
5. Cieniostwór
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gresh dnia sob, 26 lip 2008 - 20:09 napisał

Ja ich z ciężkiej kuszy rozwalałem.

A ja odciągałem i zabijałem pojedyńczo.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Miałem kilka tysięcy bełtów i musiałem je wykorzystać.

Cytat

krwiopijcy, zawiśnie ci to gówno nad głową i traf sobie


W takiej sytuacji trzeba odskoczyć lub wejść wyżej,

Cytat

Ja nie mogę skończyć Gothica 1 ale najtrudniejszym potworem był........z tego co sobie przypominam to żaden potwór nie był dla mnie groźny, bo sobie wpisałem kod na nieśmiertelność:chg!


1. Można marvin - guardian...
2. Jak możesz nie ukończyć z kodami ???
3. Co to za frajda grać z kodami ??? Ja uczciwie skończyłem całość, wszystkie ok. 60 misji i zajęło mi to kilka dni.
Odpowiedz
Brzytwy to mi kłopoty nawet w 5 akcie sprawiały, bo w sporych grupach atakowały. Poza tym dosyć mocni byli książęta demonów i ogniowe jaszczury.
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Jak pierwszy raz walczyłem z demonami, to miałem pięść barbarzyńcy, więc ich rozwalałem bez straty życia.
Odpowiedz
Orkowie w jedynce byli dosyć trudni do zabicia, w dwójce było łatwiej by gdy biegli na bezia to podnosili broń do góry i wtedy się uderza.
Cieniostwory raczej łatwe, trudnym przeciwnikiem jest np. Książę Demonów, chociaż mi największą trudność z początku sprawiało pokonanie Apokaliptycznych Strażników Świątynnych (całkiem ciekawie jest też koło Śniącego, gdzie jest armia tych opętanych nowicjuszy i Kalom, a do tego Śniący wali kule ognia, ale są i na nich sposoby )
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Dla mnie najcięższe były golemy bo nie nie wiedziałem jak je zabić .

Poza golemami tez nie lubiłem orków szamanów i ognistych jaszczurów .

Ciężkie też były kretoszczury ( oczywiście na 1-2 poziomie i bez luku)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lothar dnia wto, 26 sie 2008 - 00:26 napisał

Poza golemami tez nie lubiłem orków szamanów i ognistych jaszczurów .

Chyba najgorsze ze wszystkich.

Ble. ;a
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Ciężkie też były kretoszczury ( oczywiście na 1-2 poziomie i bez luku)

Eh, to jużchyba lekka przesada. W dziale "trudne potwory" są kretoszczóry.
Na tej zasadzie to oprócz chrabąszczy i ludzi (z racji, że ci nie są jeszcze zaliczani do potworów) można by tu wsadzic wszystko.

U mnie najgorsze są te obrzydliwe szkielety, ogniste jaszczury i cieniostwory.
Odpowiedz
Ognisty jaszczur ( troche muszę się napocić żey wyjść żywy z walki) Hmm no i troche brzytwy jeśli zaatakują mnie w grupie.
Tak po za konkursem to nie lubie goblinów. Jezu jak ja ich nienawidze. Biegają wokół ciebie i trudno je trafić z miecza lub topora.
Odpowiedz
dla mnie te głupie demony i ci opętani którzy cały czas stoją w jaskini śniącego
Odpowiedz
Z pewnością brzytwy - atakują stadami, mają więcej życia i więcej życia odejmują od zębaczy, a za zębacze jest doświadczenia 220 a za brzytwy jedynie 200 :o
Cieniostwory są łatwe - już w 2 rozdziale je zabijałem. Ogniste jaszczury też nie są szczególnie trudne
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Finkregh dnia sobota, 14 sierpnia 2004, 00:30 napisał

Ognisty jaszczur - z reguły mnie zabijał kiedy ja tego nawet nie zauważyłem (nie radze atakować stadka)

mam dobry sposób na stadka należy je wyciągać po koleji i zabijać z łuku lub kuszy
wkurzające oprócz ognistych jaszczurów są krwiopijcy( na początku gry) i bardzo duże grypy orków barrrrrrrrdddddzo dużżże ale na nie jest ten sam sposób co na stadka ognistych jaszczurów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Valen dnia sobota, 9 lipca 2005, 07:50 napisał


a czym grasz walką czy magią????
Odpowiedz
← Gothic

Trudne potwory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...