[GI] Bugi

Ja gram w tę grę ok. tyg. i znalazłem extra bug na nabicie kasy(niewykończonych mieczy). Idzie się do nowego obozu i na kamieniu szlifierskim(tym na którego jak się nakieruje to nad nim nie pisze "kamień szlifierski" i robić miecze...nie potrzeba ani ostrza ani nic.
Odpowiedz
A ja wczoraj wykorzystałem następujący bug:)
Miałem na zbyciu 30 punktów nauki. Teleportowałem się więc do Nowego Obozu i porozmawiełem z Lee - chciałem sie wyuczyć broni dwuręcznej na poziomie adepta. Wszystko piknie- komunikat o wyuczeniu zdolności i Lee zaczął opowiadać o technice walki. Do zdolności mistrzowskiej brakło mi 40 PN. Przez przypadek kliknęłem jednak wyuczenie tejze zdolności. Wyskoczył komunikat że mam za mało PN jednak Lee jakby nigdy nic zacząl opowiadać o walce bronią dwuręczną. Po wszystkim spojrzałem w statystyki i mam wyuczone broń dwuręczna na poziomie mistrz!!! Kodów nie używam bo to tylko psuje zabawe, ale wyuczyłem zdolność za 40PN za darmo!! byłem bardzo zadowolony!
Odpowiedz

Użytkownik Marek788 dnia Feb 9 2007, 05:14 PM napisał

A ja wczoraj wykorzystałem następujący bug:)
Miałem na zbyciu 30 punktów nauki. Teleportowałem się więc do Nowego Obozu i porozmawiełem z Lee - chciałem sie wyuczyć broni dwuręcznej na poziomie adepta. Wszystko piknie- komunikat o wyuczeniu zdolności i Lee zaczął opowiadać o technice walki. Do zdolności mistrzowskiej brakło mi 40 PN. Przez przypadek kliknęłem jednak wyuczenie tejze zdolności. Wyskoczył komunikat że mam za mało PN jednak Lee jakby nigdy nic zacząl opowiadać o walce bronią dwuręczną. Po wszystkim spojrzałem w statystyki i mam wyuczone broń dwuręczna na poziomie mistrz!!! Kodów nie używam bo to tylko psuje zabawe, ale wyuczyłem zdolność za 40PN za darmo!! byłem bardzo zadowolony!

[post="54115"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




lol miałm podobnie jak sie uczyłem u Scatego adeptu broni jednoręcznej i zrobiłem tak samo jak ty i tez tak miałem [heh dużo nie zyskałem] ale zawsze coś
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Ja znam świetny sposób na zdobycie sporej ilości rudy. Atakujemy jakiegoś strażnika i dajemy się pokonać. Jak zapewne każdy doskonale wie strażnik zabiera nam wtedy połowę posiadanej przez nas rudy. Wystarczy potem pokonać go a okazuje się że posiada on dwukrotnie więcej rudy niż nam zabrał!! Tak więc im więcej bryłek posiadamy tym więcej ich zdobędziemy korzystając z tego sposobu .


Odpowiedz

Użytkownik Cor Angar dnia nie, 04 lut 2007 - 00:02 napisał

Ja gram w tę grę ok. tyg. i znalazłem extra bug na nabicie kasy(niewykończonych mieczy). Idzie się do nowego obozu i na kamieniu szlifierskim(tym na którego jak się nakieruje to nad nim nie pisze "kamień szlifierski" i robić miecze...nie potrzeba ani ostrza ani nic.

[post="53791"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Też to odkryłem. Nazwałem to "Magiczna osełka".Jednak nie potrzebnie ostrzyć miecze ( a właściwie tworzyć) i potem je sprzedawać, bo i tak ruda jest nam nie potrzebna. Na koniec gry miałem około 22 tys. bryłek.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja miałem taki bug (nie wiem czy zawsze działa, bo tylko raz próbowałem), podchodzimy do patelni w starym obozie koło Gravo, a tam zamiast piec mięsa mnożymy je x2 i tak w nieskończonośc

Odpowiedz
W Nowym Obozie jest jak wiecie wielki kopiec rudy. Byłem wtedy akurat w V rozdziale. Użyłem kodu F8 ( lewitacja) i niefortunnie zleciałem przez kraty na kopiec. Niestety zginąłem. Milten tam stał i na plecach miał mój... URIZIEL!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia nie, 21 maj 2006 - 11:15 napisał

Jest taż taki bug, niestety niesprzyjający graczowi że gdy jesteśmy zanurzeni w wodzie a ktoś w wodzie jest nad nami to nie możemy wpłynąć nawet 10 metrów dalej!


Mi się tak zdarzyło z topielcem.

A raz było tak :

- Jestem przy golemie
- Klikam 'O'
- Bezi ucieka tak szybko jak po miksturce prędkości
- Zamieniam się w Beziego

Efekt : Ciągle biegnie tak szybko

Używałem wtedy kodów. Bez kodów oczywiście ukończyłem.
Odpowiedz

Cytat

Używałem wtedy kodów. Bez kodów oczywiście ukończyłem.

Taaa...

Podstawowy bug, który wykorzystywałem to możliwość wchodzenia, dosłownie gdzie-się-chce, poprzez wyciągnięcie broni. Strażnicy zamiast informować nas, że w dane miejsce wejść nie możemy, wołali o opuszczenie broni.

Dzięki temu dostawałem się wszędzie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gothic

Bugi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...