[GI] Grafika

mam problem zaczolem dzisiaj grac w gothica1 i nie podoba mi sie grafika czytalem gdzies recenzje i pisali ze grafika jest ladna a ja mam kiepska. jak juz pisze to od razu pytam to jak juz podnioslem bron to co zrobic zeby nia walczyc??
Odpowiedz
Co do pierwszego pytania: radzę włączyć opcje i sobie ustawić co trzeba, np. przesuwając paski bardziej w prawo. Chyba że, bez obrazy, kupiłeś komputer 5 lat temu i ani razu go nie upgrade'owałeś... To wtedy zapomnij A co do broni: wciskasz Tab i w ten sposób włączasz ekwipunek, strzałkami najeżdżasz na kategorię broń i na objekt (Kilof?), który cię interesuje. Potem Ctrl+strzałka - broń powinna się podświetlić na niebiesko - Tabem wyłączasz ekwipunek, i teraz, żeby walczyć, wciskasz spację lub 1, bezio wyciąga broń, i możesz ciąć (Ctrl+strzałka do przodu lub w bok to różne ataki, a do tyłu - obrona). Jak zabijesz kogo trzeba to znowu spacja albo 1.

PS Podpowiem, że Ctrl+strzałka to tzw. działanie - podniesienie przedmiotu (do czego sam, jak widzę, doszedłeś), użycie go (gdy masz włączony ekwipunek), atak, rozmowa...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Zadania ;p Pochodź sobie troszkę i popytaj ludzi A przede wszystkim sprawdź forum, chyba wszystko jest idealnie napisane. Reasumując jak czegoś nie znajdziesz to napisz tutaj


Odpowiedz
Możesz zrobić tak:
Jak nie masz pirata, to sprawdź w poradniku .


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gidol2144 dnia wto, 05 lut 2008 - 20:33 napisał

mam problem zaczolem dzisiaj grac w gothica1 i nie podoba mi sie grafika czytalem gdzies recenzje i pisali ze grafika jest ladna a ja mam kiepska. jak juz pisze to od razu pytam to jak juz podnioslem bron to co zrobic zeby nia walczyc??


Jak na dawne czasy to była ładna.
Odpowiedz
← Gothic

Grafika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...