Warcraft

Mi najbardziej podobają się orkowie, ponieważ są najsilniejsi i najbardziej wytrzymali [punkty życia] Może i ich zabudowania wolno się budują, ale są naprawde mocni Polecam granie, nawet początkującym orkami. Na drugim miejscu nieumarli, potem ludzie i na ostatnim nocne elfy, jakoś mi tak wogle nie spasowały...
Odpowiedz
Tyle że elfy mają fajne moce - choćby strażnik albo łaske Elune, albo niewidzialność... I jeszcze ultra wizja - ja juz widze, a wrogowie nie... i niezbyt miła niespodinka gotowa
A spadające gwiazdy albo uleczający deszcz sa fajne, albo to od strazniczi i jeszcze demon łowcy demonów... Orkowie przy tym mogą się schowac
No i jezszce chimery... najlepsze na budynki, z siarką, 12 razy i nie ma Fortecy
Odpowiedz
No łowca demonów ma fajną umiejętność, tą przemiane. To chyba najsilniejszy bohater albo jeden z silniejszych Nie zapominajmy o królu góry hehe
---------------------
Teraz spodobały mi się orkowie i nimi gram -dopisałem sam
Odpowiedz
Król gór (czy jak kto woli Krasnal) rządzi. To mój ulubiony heros, a nie przepadam za łowcą Co do nieumarłych to spoko jest ten podobny do wampira, potem robak a na końcu mroczny paladyn, nie lubie lisza
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No mój ulubiony też jest król góry, nieumarli mi sie nie podobają. Z orków najbardziej lubie łowce cieni a z elfów łowce demonów
Odpowiedz
Z orków to lubie Mistrza Ostrzy, spoko jest. Szybko nawala, no i krytyczne obrażęnia otrafią dać się we znaki
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No albo to co sie tak kręci z tym mieczem, nie pamiętam nazwy. Z elfów dobra jest też strażniczka z tą ostatnią umiejętnością. Ożywia wszystkich umarłych elfów, którzy walczą przez minute i są nieśmiertelnie a z ludzi mag krwi ma też fajną umiejętność z tym ogniem i z feniksem, prawie nieśmiertelny ten feniks.
Odpowiedz
Jaki elf! On tej dziedziny wracania zmarłych to ma Paladyn na koniu u nieumarłych! A faniks fajne stworzonko, szkoda że co jakiś czas zmienia się w jajko, ale rzeczywiście trudno go zabić
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No elf. Ta strażniczka, ta nowa z dodatku, wyszkol ją sobie do 6 poziomu i sam zobacz.
Odpowiedz
NIe zabardzo pamięta, ale z FT? O ile dobrze pamiętam to zaminiała się w jakiegoś avatara, taki cień czy cos takieog, ale napewno nie wskrzeszała. Jedynie paladyn ludzi wskrzeszał na stałe.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ona chyba tworzy takiego avatara, który moze tez wskrzeszać.. ;p
Odpowiedz
Nie raczej nie, ten avatar walczył chyba że miał jakieś właściwości o których nie pamięam poprostu, ja go pamiętam jako walczącego, nie wskrzezsającego
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Po pierwsze, nie tylko elfów ale w takiej postaci ich przywołuje, nie może być ich więcej jak 6 i nie żyją dłużej jak 3 minuty (co nie znaczy, że nic nie zrobią )
Odpowiedz

Użytkownik Pavel dnia Aug 7 2004, 08:41 AM napisał

Prosze bardzo screen dla niedowiarków
http://members.lycos.co.uk/pawel89poland/zemsta.JPG
To jest avatar który walczy i ożywia umarłe elfy, w postaci duchów.

Hmmm, pamięc zawiodła, masz rację, zwracam honor, ale rpawda jest że jest ich max 6 szkoda że nie tyle ile jest zwlok
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Tja... pośrodku krawawej bitwy i masz 150 duchów każdy po 15 ataku i masz już jakieś 2000 obrażeń jedną serią ^_^
Odpowiedz
6 w zupełności wystarczy tych duchów, zresztą mi się jeszcze nigdy tylu nie pojawiło Dlatego, że nie gineło mi tylu wojska.
Odpowiedz
On ożywia też wrogów. Jak robiłem sieczkę u ludzi to mi z milicji robiło duchy... Albo przejąłem raz sobie avatara zemsty (nieumarły) od elfki i elfy zostały zdziesiątkowane
Hmm a czy myślicie że to z deka offtopic jest?-Mroczny Paladyn
Odpowiedz
Ja gram Nieumarlimi są super!!
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Aug 15 2004, 02:55 PM napisał

Hmm a czy myślicie że to z deka offtopic jest?-Mroczny Paladyn

A to czemu? W końcu o Warcrafcie rozmawiamy

Nieumarli fajnie wyglądają, ale mają kijowe ograniczenia budunków, życie im się wolniej w dzień regenaruje i w ogóle... ich potęgę łatwiej złamać elfami niż orkami, a są prawie równi ludziom (mogą budować wieżyczki gdzie chcą, a nieumarli nie )
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warcraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...