[GII] Kufry

A tam.

Ja tam uważam, że umiejętność ta jest niepotrzebna i szkoda mi na nią marnować punktów doświadczenia.

Jedyne co mnie gryzło, to myśl czy może, w którymś kuferku w Jarkendarze, którego otworzyć nie mogę, nie ma czasem tablicy dodającej coś lub coś.

Tak to nie żałuję, niepotrzebna umiejętność.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia nie, 20 lip 2008 - 13:04 napisał

A tam.

Ja tam uważam, że umiejętność ta jest niepotrzebna i szkoda mi na nią marnować punktów doświadczenia.

Jedyne co mnie gryzło, to myśl czy może, w którymś kuferku w Jarkendarze, którego otworzyć nie mogę, nie ma czasem tablicy dodającej coś lub coś.

Tak to nie żałuję, niepotrzebna umiejętność.


Ja sądzę ze się mylisz Tamciu - sam to napisałeś - w wielu kufrach były te Tablice, z resztą jest kilka kufrów gdzie są wartościowe przedmioty(kufer w Kanałach z Miksturą Zręczności czy kufry na Wyspie złodziei - przedmioty z tych kuferków bardzo się przydają na początku gry)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia nie, 20 lip 2008 - 14:08 napisał

Ja sądzę ze się mylisz Tamciu - sam to napisałeś - w wielu kufrach były te Tablice, z resztą jest kilka kufrów gdzie są wartościowe przedmioty(kufer w Kanałach z Miksturą Zręczności czy kufry na Wyspie złodziei - przedmioty z tych kuferków bardzo się przydają na początku gry)


W wielu kufrach? Od kiedy? Ja chyba raz czy dwa znalazłem kamienne tablice w Jarkendarze w zamkniętych skrzyniach.
A i wartościowy przedmiot w zamkniętej skrzyni? twierdza kamiennego smoka, miejsce, gdzie jest demon. Bardzo przydatny pierścień i jakiś eliksir dodający na stałe chyba życie.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia nie, 20 lip 2008 - 13:08 napisał

Ja sądzę ze się mylisz Tamciu - sam to napisałeś - w wielu kufrach były te Tablice, z resztą jest kilka kufrów gdzie są wartościowe przedmioty(kufer w Kanałach z Miksturą Zręczności czy kufry na Wyspie złodziei - przedmioty z tych kuferków bardzo się przydają na początku gry)


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia śro, 23 lip 2008 - 11:50 napisał

W wielu kufrach? Od kiedy? Ja chyba raz czy dwa znalazłem kamienne tablice w Jarkendarze w zamkniętych skrzyniach.
A i wartościowy przedmiot w zamkniętej skrzyni? twierdza kamiennego smoka, miejsce, gdzie jest demon. Bardzo przydatny pierścień i jakiś eliksir dodający na stałe chyba życie.


To jak? W wielu czy nie?

Jeśli prawdę mówi Kiyuku to fakt, może coś straciłem. Jeśli jednak chodzi tu o jedną, dwie, a nawet trzy tablice to trzymam się swego. Poza tym w Gothicu nie ma dla mnie czegoś takiego jak "złodziej". Jest tylko "mag" albo "wojownik", a cała ta zabawa z zamkami to jedynie dodatek, który mnie osobiście nie pociąga. Dlatego też uważam tą umiejętność za niepotrzebną. Miksturka też mnie nie przekonuje. Nadal trzymam się swego. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia czw, 24 lip 2008 - 00:13 napisał

(...) Poza tym w Gothicu nie ma dla mnie czegoś takiego jak "złodziej". Jest tylko "mag" albo "wojownik", a cała ta zabawa z zamkami to jedynie dodatek, który mnie osobiście nie pociąga. Dlatego też uważam tą umiejętność za niepotrzebną. (...)

Tego typu dodatki odróżniają cRPG od hack'n'slashy, gdzie cała gra sprowadza się do walki.

Lubisz Diablo?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Wracając do kuferków. Definitywnie szkoda tracić punkty umiejętności, na umiejętność, której tak na dobrą sprawę nie można rozwinąć. Przykładowe mistrzostwo we władaniu bronią jednoręczną. Są trzy dane poziomy, na których widać różnicę w naszych umiejętnościach. A włamywanie się? Ble. Niepotrzebny dodatek.

Nie, nie, nie.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Raphagorn dnia czw, 24 lip 2008 - 10:51 napisał

Lubisz Diablo?

Owszem, nawet bardzo. Skąd to pytanie? Zaciekawiłeś mnie. Taki strzał w dziesiątkę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie lubisz się bawić w skille inne niż waleczne/magiczne, co jednoznacznie wskazuje na bliskość twemu sercu h'n's, a Diablo to wręcz klasyka tegoż gatunku.


Ale jestem mądry
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Raphagorn dnia wto, 30 paź 2007 - 21:28 napisał

Kłopoty z pamięcią? Ja tam nigdy nie zapisywałem kolejności. Chociaż nieźle się namęczyłem np. w G1 z drzwiami chaty Fiska w SO. Z 10 ruchów tam było


W gildii złodziei jest skrzynia co wymaga 20.
Odpowiedz
← Gothic

Kufry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...