Moje arty..

Oczy na trzecim są za blisko i chyba trochę za wysoko, ale dziewczyna nadal jest podobna do mojej piknej przyjaciółki Karolci(wątpie czy kiedyś uda mi się oddać całe jej piękno ). Miecze na drugim... no cóż, przyznam, że krótko nad nimi myślałam, ale jak się rozwalą w walce to już nie będzie mój problem

[Dodano po minucie]

Oczy na trzecim są za blisko i chyba trochę za wysoko, ale dziewczyna nadal jest podobna do mojej piknej przyjaciółki Karolci(wątpie czy kiedyś uda mi się oddać całe jej piękno ). Miecze na drugim... no cóż, przyznam, że krótko nad nimi myślałam, ale jak się rozwalą w walce to już nie będzie mój problem .
Odpowiedz
Eee... tam fajnie sam pewnie nie lepiej umiesz
Odpowiedz
Rozcieranie palcami było w moim przypadku chodzeniem na skróty więc z tym skończyłam(kratka rlz ). Nie rozumiem tylko co miało znaczyć to "*palec w gardło*" o.O
Odpowiedz
(Takie hobby Mela.;p)
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Fan Works

Moje arty.. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...