Moje arty..

Hmm, co to za monstrum? To długa historia... Częściowo autorskie monstrum. Wolę sam wymyślać własne, niezwykłe potwory niż ciągle brać gotowce.
Odpowiedz
Jak wyjdzie kicz - trudno. Powynajdujemy błędy, naprostujemy i następnym razem wyjdzie lepiej. Na tym to polega. Nie bój się próbowac, bo inaczej nie będziesz wiedziała czy wyjdzie.
Odpowiedz

To smutne, ale chyba nie zachowałam proporcji.
Odpowiedz
Łapy nieco nie te, ale reszta jest cacy. Mówię, to samo ale w kolorze plz.
Odpowiedz
Łapy psują troszkę efekt, a skrzydła wyglądają jakby były zrobione z piór, ale nie szkodzi; reszta bardzo ładna. Można dodać jeszcze ogień, którym zionie smok. Czekamy na inne prace


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Atis, masz na sumieniu drzewo, z którego została zrobiona ta kartka
no i cuś na poprawę humoru
Odpowiedz
Pierwszy atr super, jak kosmita z rogami, a na tym drugim tej babce odbiło XD. Następnym razem zrób kolorowe obrazki. Zobaczymy jak kolo[color="#9ACD32"]r[/color]u[color="#48D1CC"]je[/color]sz


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Kolorować to sobie możesz kolorowankę
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ven, nie mam pojęcia po co się czepiasz XD.
Tak! King of Shadows! YESH! Idę do agencji adopcyjnej, adoptuję go i będziemy razem szczęśliwą rodzinką...
Odpowiedz

Napiszcie co myślicie na temat pierwszego porządnego(moim zdaniem) portretu. Specjalnie dla was kolorowy .
Odpowiedz
Jaki to papier?
Jakby cienie mało widoczne. Więcej czarnej kredki.
Odpowiedz
Papier fakturowany.
W rzeczywistości portrecik jest trochę ciemniejszy.
Odpowiedz
Znam ten ból kiedy skaner psuje kolory...
Odpowiedz
Miałam ostatnio trochę czasu i oto co z tego wynikło:






Co myślicie?
Odpowiedz
Myślę, że bardzo dobrze wyszły ci te rysunki. Urzekł mnie najbardziej ostatni, ale to dlatego bo zawsze mi się podobały rysunki w tym stylu. Natomiast w pierwszym bardzo mi się podoba wykonanie. No i sam pomysł ciekawy.

Bardzo, ale to bardzo przyjemnie się na nie patrzy.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Racuch, poznasz mnie z tą panienką z trzeciego rysunku?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dwa pierwsze ładne, ciekawe koncepcje, w trzecim oczy mi się nie podobają i psują całą twarz
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dwa pierwsze rysunki są ładne. Mam tylko obiekcje w stosunku do miecza tamtej panienki (to ma zabijać czy rozwalić się po pierwszym ciosie? ). Trzeci zaś... oczy tej pani są, no, duże. I troszkę nienaturalne, ale to moje biologiczne zboczenie przemawia przeze mnie
Odpowiedz
← Fan Works

Moje arty.. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...