Strefa zamówień (graficznych^^)

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia pon, 21 lip 2008 - 17:05 napisał

A ja nie mogę sobie nigdzie znaleźć fajnego avatara z "Mrocznym rycerzem", "Wojownikiem" itp. Może ktoś spróbuje dla mnie zrobić avek w takim stylu co ten, który teraz mam? :)Bo mój aktualny avatar ma jeszcze jakaś inna osoba a ja bardzo chciałbym jakiś niepowtarzalny A szukając w galerii niestety nie znalazłem żadnego avatara (oprócz aktualnego ) który byłby w moim stylu

Wypadałoby poprosić, może wtedy ktoś się skusi.

Swoją drogą, chciałeś niepowtarzalny, więc łap ten:



Wojownik jak ta lala. W dodatku odzwierciedla Twój styl.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że ten jednak nie pasuje
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A według mnie pasuje - Darnith to nie jest twój autoportret ?
Odpowiedz

Cytat

Wojownik jak ta lala. W dodatku odzwierciedla Twój styl.

I ten bijący mrok od niego.

Nie będę spamował jak koledzy i mogę Ci zaproponować tego Nazgula.
Happy?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia wto, 22 lip 2008 - 15:10 napisał

mogę Ci zaproponować tego Nazgula.
Happy?


A fajny, prosiłbym tylko, by była sama postać I może być napis "Darnith" chociaż nie musi
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia wto, 22 lip 2008 - 21:06 napisał

A fajny, prosiłbym tylko, by była sama postać I może być napis "Darnith" chociaż nie musi


a pociąć sobie nie możesz?
Odpowiedz

Cytat

Coś mi się wydaje, że ten jednak nie pasuje biggrin.gif

Nie potrafisz docenić uroku i prawdziwego przedstawiciela Mrocznych Otchłani.

No nic, zawsze są jeszcze Bramki numer 1, 2 i 3.

Tam, tam, tam... BRAMKA 1!



Chinski przedstawiciel Ciemnej Strony. Mroczny Wojownik. Dobry kucharz. W sam raz dla Ciebie.

Pam, pam, pam... BRAMKA 2!



Przybysz z innego świata. Świata pełnego mroku i ciemności. Ziemia drży na jego widok, a gdy ludzie słyszą "Darnith" ręce trząść się zaczynają, a w głowie jedna myśl - Śmierćććććććć.

Oraz.

Bzium, bzium, bziummm... BRAMKA 3!



Opancerzony Karaluch żywiący się krwią ludzi. TAAAAK! To dopiero Mrok! Niesamowita postać.

Jak widzisz, opcji nie brakuje. A z którą z mrocznych stron się zwiążesz zależy od Ciebie. Ja widzę podobieństwo w każdym z nich.

W końcu, jesteście tacy mroczni... Ty i te postacie. O nie. Nie zasnę dziś.

Kto mi pożyczy misia?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tamc. i Kiyuku dzięki za dobry humor.
Ammon, wielkie dzięki za tego Nazgula
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A ja bym poprosił o jakiegoś barbarzyńcę z toporem dwuręcznym ale takiego fajnego i...innego no i z moim nickiem (nie gustuje w zabawkach ani figurkach )

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Ja ponawiam swoją prośbę o sygnę z Assassin's Creed (coś w stylu tego co mam w avku), poprzednie zamówienie zostało niewykończone

Odpowiedz
Ja bym poprosił o jakąś sygnaturę z seksowną elfką niemusi być na golasa byle by miała trochę ciała odsłoniętego niestety niepodam materiału z jakiego chcę bo jakby to ująć ? a tak na necie niema czegoś co by mnie zadowoliło a jakiś napis hmmm SEV loves Elf female


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Hmmm. Niedawno zacząłem się bawić Photoshopem i pomyślałem, że trochę praktyki się przyda. To tutaj jest bardziej własną praktyką niż spełnianiem zamówienia, ale jeśli komuś akurat się spodoba to zapraszam do korzystania. Byłby także szalenie wdzięczny za wszelkie rady i konstruktywną krytykę, gdyż, jak mówiłem, dopiero zaczynam...


By reqviemus at 2009-01-21


By reqviemus at 2009-01-21

P.S. Niestety nie zauważyłem, że zamówienie Sosny (Sosna?) było sprzed pół roku. Trudno. Może mnie to nauczy by patrzeć na daty wypowiedzi..

Odpowiedz
Fajne fajne ale to jeszcze nie to ale trochę blisko już jest


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Nic nie szkodzi Wręcz przeciwnie, bardzo liczyłem, że ktoś zrobi mi w końcu sygnę, jeżeli chodzi o tą to mi się podoba, tylko ten napis troszkę nie pasuje, gdyby mógł być bardziej stonowany, tak żeby bardziej pasował do tła z budynkami

Edit: napis mógłby nawet nachodzić na tło

(Ale muszę przyznać, że jak na początek idzie Ci bardzo dobrze)

Odpowiedz
Hejże, panie od elfki, opisz mi dokładnie tą sygnaturę - to po studniówce albo jeszcze teraz coś wymyślę ; )
Odpowiedz
No to opiszę.

Kolorystyka: Jakaś miłosna niewiem
Rasa elfki: Dowolna choć niemiałbym nic przeciwko Blood lub Night elfce z WoW ale powtarzam dowolna.

Jakaś sexowna pozycja byle by nie była całkowicie nago

To tyle


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
To jeszcze mi rzeknij, czy masz jakieś wymagania co do wielkości : p

I napisy jakieś? ; p
Odpowiedz
Napisy takie same jak poprzednio a wielkość dowolna


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Fajne ale mi chodzi oto żeby było całe ciałko a nie tylko skrawek wiem że narzekam


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...