[BGII] Zgubiona plyta ;/

Wlasnie po raz enty przechodze BG1 i chcialbym pozniej dokonczyc sage. Wszystko ladnie pieknie ale gdzies zgubilem 1 CD drugiej czesci... mam org CD2, CD3, CD4, ale 1 gdzies wcielo. Mam prosbe moglby mi ktos upnac obrazek plyty? Z gory dziekuje
Odpowiedz
BG1 czy BG2? Bo piszesz w dziale Dwójki o Jedynce.

Swoją drogą, cena każdej z nich (czy to 1 czy to 2) wacha się w okolicach 20 złotych - majątkiem to nie jest, a obie gry są żywymi legendami, dlaczego więc takowych nie kupić?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Przechodzi całą sagę, więc po jedynce chce pograć w dwójkę Saga BG to koszt 20 zł. Możesz nawet szukać używanych, ale to bez sensu, bo koszt przesyłki wyższy niż samego zamówienia
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Fakt, nie doczytałem.

Jasne, lepiej kupić nową. Jakiś rok temu, gdy ja kupowałem, zresztą w podobnej sytuacji (też któraś płytka mi nie działała) to były oddzielnie Jedynka i Dwójka. I każda po 19,90 zł.

Teraz widzę, że już jako sagę sprzedają - tym lepiej.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ale ja mam Orginal jedynki i Orginal dwojki, tylko CD1 drugiej czesci mi sie zapodzial a nie chce z powodu jednej plytki kupowac nowej gry
Odpowiedz
Dwójka jest obecnie do nabycia w jednej z gazet: klik. To tak, jakby ktoś nie mógł dostać, lub chciał zapłacić nieco mniej niż 20 zł
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ten temat ma już niemal równe 2 lata. Myślę, że sobie dał radę ;P

Ja, kiedy zgubiłem płytę do BG1, po prostu ściągnąłem ją z netu. I uważam, że nie ma w tym nic złego: W końcu zapłaciłem te 120 czy 160zł kiedy wyszła. Więc czemu mam drugi raz płacić?
Zresztą przed ściągnięciem próbowałem ją kupić, ale akurat w sklepach nie było :<





Odpowiedz
Ja za swoje BG2 płaciłem 100zł jak wychodziło. Jak zajechałem płytę nr 2 bodajże, to cóż, kupiłem sobie za 40zł kolejną. A jak znowu, kupiłem już za 20zł. A potem to samo, tylko że chapnąłem cały zestaw sobie... I jakoś nie żałowałem tej kasy, a cała masa płyt się wesoło uśmiecha do mnie.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Zgubiona plyta ;/ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...