Pokażże swój pokój

Quartz, używaj imageshacka, albo czegoś innego niz ten imagic, bo jeszcze mi się pierwszy obrazek nie ściągnął (drugi owszem)

I co to to za lampką i monitorem leży? xD
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Piesek!
Kolejny badziewiasty gadżet mojej siory

PS. Trilu -> przesadzasz ... nie jest AŻ tak źle




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Quartz, jeszcze mam stylowe plamy oleju hamulcowego na wykładzinie xD i piwnicę pod, gdzie jest krzesło i a około na szafeczkach stoją zginłe przedwojenne konfitury kiedyś myślałem że tam jest siedlisko obcego (z Obcego)
Odpowiedz
Melzar - masz zaje*isty piecyk (albo jakiś inny badziew) przy tablicy ;p Grzejesz nim sobie obiady, czy jak?;]
Mógłbyś posprzątać kiedyś;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Yarp, na tych zdjęciach ten pokój jest nieskazitelnie anielsko czysty w porównaniu do tego co jest na co dzień XD A Piecyk nie uzywany od lat. Kiedyś służył za dopalacz nitro kiedy to tyłek przymarzał do krzesła. Teraz stoi i obecnie służy za 'kolejny grat na tle syfu'. Najstarszy okaz piecyków laneya na węgiel i gitary z lat 50'siątych xP

Kiedyś tam chodziło się ścieżkami XD
Odpowiedz
To i ja bym pokazał co nieco. U mnie na dosłownie aktualną chwilę wygląda to tak:



Kawa wymiata. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ok. Czas i na mnie najwyższy. Miałem wczoraj dać, ale daję dzisiaj. Wiele zdjęć Waszych się nie różni praktycznie niczym. To co zobaczycie niżej powali Was na kolana... a to i tak posprzątałem Od razu prostuję: Pijakiem cholernym nie jestem nałogowym, ale wypić sobie czasem lubię... tak jak Beron o.O Aha. To jest temat o całym pokoju, a nie tylko o stanowisku pracy, więc daję trochę więcej zdjęć

Ogólny widok:


I tył:


Sonia za łóżkiem (i tak śpi ze mną, to miejsce, to tylko przykrywka ):


Stanowisko "pracy":


Nie lubię elcedeków Dobre kosztują przynajmniej 2 kafle, a ja cenię sobie jakość...


To na szafce po lewej. Kalendarz z Wiedźmina xD :


A to jeszcze bardziej na lewo. W tej części szafy od dołu: trzy półki na puszki i butelki od piwa i miodu i kolejne trzy piętra na Warhammera:



Może być? Przeca jest porządek. Nawet poodkurzałem... aha. Zapomniałem zrobić zdjęcie. Na suficie mam mapę ameryki xD


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz

Cytat

Ooo, no to mamy jeden element wspólny happy.gif Robienie kawy/herbaty w nowym kubku, a nie tym, w którym była poprzednia;P A potem stawianie tego w okolicy komputera;P

Yarpen, u mnie to działa tak, że robię sobie herbatę, wypijam, odstawiam kubas na biurku albo na półce z książkami i o nim zwyczajnie zapominam. Gdy tak po południu znowu robię herbatę to odruchowo biorę kolejny. W czasie maturalnym doszło do sytuacji ekstremalnej, bo byłem skupiony na innych sprawach. Ostatnimi czasy usilnie wyrabiam sobie nawyk picia z jednego kubka. Powoli wychodzi
Odpowiedz
W moim przypadku jest jeszcze gorzej bo zazwyczaj zapełniam póki po całym domu kolejnymi kubkami, widzę to, pamiętam chyba o nich ale za cholere nie chce mi się ich umyć..nawet mi to do głowy nie przychodzi xP

Beron, w pokoju panuje taki klimat jak w profesjonalnej hodowli marihuany indoor xD Lampka się świeci w sumie jak 150-200 watówka hps. A ten kot nie jest martwy? Weź szturchnij i sprawdź Albo powąchaj bo moze wydobywa sie juz niemiły zapaszek.
Odpowiedz
No to ja jestem już bardziej "stracony dla świata" - odruchowo robię herbatę/kawę zawsze w nowym kubku, nie myjąc uprzednio starego, więc naczynia mi się gromadzą, łyżeczki walają po stole i ogółem strach się poruszyć, by czegoś nie zrzucić Ale też się powoli uczę tej trudnej sztuki picia z jednego kubka xD
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Mezlarze to nie kot, a pies xD A dokładnie suka Toś mnie rożchędożył na rozpoczęcie dnia
A lampa w sumie działa normalnie, tylko zdjęcia takie są z phona, ale jak posiedzisz dłużej pod wieczór (niekoniecznie z piwkiem), to taki właśnie klimat się u mnie nakręca przez to światło


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Oho widzę, że też takie w swojej kolekcji posiadasz xD Garcika pozostawię bez komentarza a perfumy to Amor Amor

@ Solidas: Hah to medal z zawodów koszykówki
Odpowiedz
A ja jestem za śląskiem wrocław i lechcią gdańsk


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Karczma

Pokażże swój pokój - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...