Pokażże swój pokój

Kontynuując serie tematów zdjęciowych . Pokój, miejsce pracy, co tam wolicie i czym chcecie przestraszyć innych użytkowników .
Odpowiedz
No to nazwa tematu lekko myląca.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dużo większego porządku ode mnie nie masz... xP Uff, myślałem że tylko ja taki brudas jestem. xD
Odpowiedz
Ale cieniasy. ALE CIENIASY! Gdzie tam jest bałagan?? Pokażę Wam swój pokój, ale dopiero com posprzątał, to efektu nie będzie (Jak się odrodi po wakacjach, to pokażę od nowa^^) I nie to, że zwykle się coś gdzieś wala. Po prostu na podłodze jest góra zbudowana z książek, ubrań itp, która jest dosłownie dwa razy większa od łóżka, a o biurku nie wspomnę... na nim mam najlepszy syf xD
Aparat u starej w pokoju. Spróbuję zrobić coś dobrego moim telefonem, ale nie wiem jak to wyjdzie... bo po paru piwach jestem. Jak coś, to zedytuję tego posta. Chyba, że ktoś coś napisze.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Stanowisko pracy:

Przykro mi ale ja nie startuje w konkursie na największy balagan .



Porządek i organizacja przestrzeni do podstawa.


A ze starszych czasów nieśmiertelna fota mojego krążownika:



A teraz komentarz:

1. Tak tam są dwa zasilacze. Tak oba są chałowe. Tak sam tro wszystko robiłem (włącznie z oryginalnym patentem na wprowadzenie do obudowy drugiego kabla zasilającego).
2. Te kable które znikają po prawej na górze w obudowie to przewody do oświetlenie ledowego, które sam sobie wtuningowałem w obudowę.

http://img139.imageshack.us/img139/8346/pict0357hc3.jpg

3. Pudełko CDków, które leży na Radeonie to wysokiej klasy immobilizer. Bez tego komputer nie startował. Karta graficzna musiała być doginana odpowiednio dużą masą, by coś tam odpowiednio się chciało zewrzeć.
4. Dysk znajduje się w pozycji roboczej .
5. Rzecz z której jestem najbardziej dumny i której nie sposób zobaczyć to procesor czyli Barthon po tzw. Wire-modzie. Odpowiednie zwarcie nózek procesora dawało niesamowitego kopa w prędkości.


Obecnie już nic z tego w sumie nie pozostało. Zasilacz to czarny potwór Tagana, inna płyta główna, inny procek, inna karta, oświetlenie usunąłem. Jedynie co to dyski się ciągle walają po skrzynce bo nie mam gdzie ich poupychać.
Odpowiedz
Trzeba przyznać - oryginalnie xD
Jaki ty masz porządek na biurku, szok! Zdradź tajemnicę?
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
O szlagier... jak czysto... a komp spoko Myślałem, że to ja stosuję "domowe sposoby" aby kompa utrzymać xD Seryjnie, swoje sposoby aby zasilacz działał, karta dźwiękowa i dysk. Tylko nie mam jeszcze problemów z grafiką A zdjęcia dodam jutro, bo zbyt się nawaliłem
A tak w ogóle, to widzę, że moja sygnaturka przechodzi do historii Widzę ją na Twoim kompie.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Teraz na mnie kolej. Trochę kiepska jakość zdjęcia, ale z pewnością się dopatrzycie wszystkiego.

Odpowiedz
A oto moje biurko oraz PeCet.



PeCet

I maleńka uwaga: liczba kubków zazwyczaj jest większa-równa 3 po całym dniu z tym, że nie zawsze wszystkie stoją na biurku. Rekord kubków na biurku to 9 w czasach maturalnych.
Odpowiedz
Ooo, no to mamy jeden element wspólny Robienie kawy/herbaty w nowym kubku, a nie tym, w którym była poprzednia;P A potem stawianie tego w okolicy komputera;P

Ps. Identycznego peceta mam w domu xD
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Alle fajnie masz tablice w pokoju

+ stylowy zegarek, telefon, rower w pokoju i Żubr = MIODZIO

[Dodano po 29 minutach]

Nooo dooobra to i ja pokaże gdzie przesiaduje jak ni ma co robić.

OSTRZEGAM! Większość syfu ze zdjęć jest mojej siostry

Panorama



Z krzesełka widzę najczęściej o to





darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
← Karczma

Pokażże swój pokój - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...